Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte RX7600 Gaming OC 8GB...

Gigabyte RX7600 Gaming OC 8GB kártya vélemény?

Figyelt kérdés

A 3 ventilátoros verzió ugye, milyen a hűtése? Jobb a 2 ventisnél? Hőfokok?

1660 superról lenne váltás Ryzen 5 2600X proci mellé 32GB rammal párosítva. ELvileg 0% a bottleneck. Inkább a 3 ventiset venném, gondolom jobb a hűtése és a gépházba is bőven elfér szóval inkább az. Ha rosszul tudom javítsatok ki. Köszi a válaszokat! :)



2023. aug. 27. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy cirka 160W-os kártyáról beszélgetünk. Ezekre bőséges a két ventilátoros hűtés is.

A nagyobb nem árt neki, de szerintem nem létszükséglet.

Ha ez tetszik vedd ezt, pláne ha el is fér. 😉 Jó lesz.

Csak azért a 7600-al még nem találkoztam, de van itthon rx580, rx6600xt, és egy rx6700xt mind 2 ventilátoros Sapphire Pulse. Egyedül a 6700-as kicsit fórrófejűbb (230W), a többit lazán lehűti a 2 ventis "kis" hűtő.

2023. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elődöt vettem nemrég egy bányagépből (6600XT). A venti nem cserélhető (meg van oldva, hogy csak úgy lehessen hozzáférni a burkolat csavarjához, hogy leszeded az egész hűtőbordát, garimatricával együtt. Szóval nyilván cserélhető, csak vagy gariba adod, vagy bukod a garit, ha házilag oldod meg), és zajosak voltak, csapágyasodik.

Mármint hogy elvileg másfél évet mentek bányában, ami ugye konstans 24/7 üzemet jelent, magas ventifordulaton. Tehááát, elvileg otthoni-gaming felhasználásban nem kéne előjönnie.


Maga a borda viszont jó cucc. Szépen hűt, alacsonyan tartja a hőmérsékleteket. Kb hangtalannak kéne lennie, amíg nem csapágyasodik a venti

2023. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!