Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gyártó csinálja a...

Melyik gyártó csinálja a legjobb hűtést és tartosságot AMD-re és az Asus miért nem gyárt már az újabb kártyákból Srtix változatot?

Figyelt kérdés
Azt észre vettem, hogy a már tavaly az RDNA2 kártyák között sem volt Asus Strix. Pl RX 6800 alatt egyáltalán nem találkoztam vele. Az RX 6950 XT-ből sem láttam egyáltalán. És a mostani RDNA3-ból sincs csak Tuf meg Dual amik pedig nem éppen a legjobbak. De az Msi sem olyan gyakori mint másik nagy Nv gyártó. A Giga meg az Nvidianal sem tud helyt állni. Ezek szerint nem vált be nekik az AMD. Mert más alapokon működik mint az Nv le hűtése és minősége mint az AMD-nek? Nv kártyáknál az Msi és az Asus meg nagyjából tudják a piacot vezetni. De itt gondolom a Sapphire (Zotac) az aki megnehezíti az ezeknek a gyártoknak a dolgát. Ők nvidia kártyáknál is helyt állnak az Inno3D-vel is pl. A powercolort is jónak mondjàk mostanában. Pl a Red Dragon hütésű kártyákat. De komolyan ez a cég tartaná sakkban pont az Asust. Akik régen a legrosszabb hűtéseket csinálták amit csak lehetett. A powercolorral is. Vega kártyák előtt elég rosszak volt. Az RDNA2-ben sikerült feltörniük. A VTX3D meg konkrétan traktor volt anno ezt is ők csinálták.
2023. febr. 25. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

A legjobb hűtéssel gyártott kártyák a Noctua-hűtős Asus kártyák.


[link]

2023. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!