Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 250k összeszerelt gépből mi a...

250k összeszerelt gépből mi a legjobb?

Figyelt kérdés

270k fölé ne menjünk de maradjunk inkább 250-nél.

Új kell

Összszerelt



2023. febr. 14. 22:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
Laptop
2023. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

#1 laptop?? Ennyiből netezős laptop jön ki, vagy nagyon max egy sims-ezős MX 450 GPU-s 😃


Bár nem tudjuk a kérdező igényeit, szóval akár ez is jó lehet 🤷‍♂️

2023. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Laptopból újonnan ilyesmi (hasonló paraméterekkel lehet találni más fajtákat is szerintem):

[link]



Ha konkrét asztali PC kell csak új cuccokból, az neccesebb ennyiért. Megoldható de nem biztos, hogy megéri.

2023. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teljesen új asztalit ennyiért csak olyat kapsz, ami belépő szint.


A videokártyánál szerintem most megéri új helyett garanciális használtat venni, hatalmas az árrés, és lényegesen magasabb teljesítményt kaphatsz azonos áron.

2023. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gamingre kéne asztali pc
2023. febr. 15. 15:49
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez 203k-ért nagyon jónak néz ki.GeFors GAMING PRO Asztali számítógép SIX-Core® Ryzen5-1600, 19MB Cache 3.60Ghz TURBO, RAM 16GB DDR4, HDD 1000GB+ 120GB SSD, VIDEO 8GB GDDR5 Radeon RX580+ Egér billentyűzet

Emagon láttam és nagyon jónak tűnik mert az rx 580 egy jó kártya, van benne egy 6 magos proci ami bőven jó, 16 GB RAM, SSD, 1000gb hdd. Mi kell még

2023. febr. 15. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Tessék, én ezt raknám össze ennyiért ha mindenből új kell:


[link]


Ez 290 ezer, de ez egy PCX-es lista, ha árukeresőn mindenből a legolcsóbbra próbálsz rámenni lesz ebből 270 is.


Viszont ez már így is egy baromi kompromisszumos gép, tehát ebből már sehol nem tudsz nagyon lejjebb vinni, ha igen, akkor annak rövid vagy hosszú távon nagyobb ára lesz mint amennyivel most többet fizetsz. Legolcsóbb használható LGA1700 proci - nincs lejjebb ezen a téren, esetleg AMD AM4 platformmal lehet még próbálkozni de ott sem jössz ki olcsóbban. Legolcsóbb B660M alaplap, hogy majd évek múlva a procit tudd számottevően fejleszteni (kelleni fog), H610M chipsettel le tudsz valamennyit faragni de cserébe a fejleszthetőség kevésbé lesz adott a jövőben. 16GB DDR4 kitből a legolcsóbb, ennél lejjebb itt sincs. Tápból a legolcsóbb 80+ Bronze besorolású 550W, itt sem mennék lejjebb, már ez is súrolja nálam a határokat erősen, tápból soha nem érdemes spórolni. Gépházból az az Aerocool az egyik legolcsóbb mATX jelenleg, én építettem már bele gépet nemrég és teljesen korrekt, csak kicsit passzentosan megy bele a GPU, de amit választottam az belefér (275mm-nél hosszabb nem fér be, ha másik hűtéssel néznél GPU-t ezt tartsd szem előtt). És RX6650 XT videokártya, mert a legjobb ár-érték arányú GPU jelenleg, az RTX 3050-et ami hasonló áron megy porba alázza, és az RTX 2060-at is.


Ha videokártyát inkább használtan néznél, és a gép többi része ugyanez maradna, akkor ennyiért RTX 3060 Ti-t is tudnál nézni, ami köröket ver teljesítményben erre. Csak annak már kéne egy 600W-os minőségi táp is legalább.


Hát ennyi.


Csak akkor az nincs összerakva. Ha mondjuk PCX-től vagy bármelyik hasonló PC-s áruházból rendelsz mindent akkor tudsz kérni összerakást, csak az tapasztalataim szerint nem az a minőség amit én mondjuk magamnak összerakok, a kábelrendezésen nem szöszölnek sokat, de ha ez téged nem zavar akkor ez egy opció - csak akkor mindent egy helyről rendelsz.


Vagy berendelsz mindent ahonnan jön és megkérsz valakit aki ért hozzá hogy rakja neked össze, hardveraprón is biztosan van aki vállalja, de az több lesz mint amennyiért egy bolt csinálja.

2023. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
@6 - az nem egy új gép, azt ugye tudod. Ryzen 1. széria - 2018 óta nem nagyon gyártják. RX 580 szintén nagyon régi már, rég nem gyártják. 120GB SSD szarra sem elég. Amit írtam neked a hetesben, az a gép köröket ver erre minden téren, mondjuk több is, de tényleg új is.
2023. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
@8 az újat nem úgy értettem hogy ma gyártották hanem úgy hogy nem volt használva. Több éve legyártották berakták egy raktárba és én évekkel később megveszem, de ettől a gépt még nem használta senki. Amit te írtál az nagyon jó és köszi hogy leírtad de olyan kéne amit nem kell szerelni mert nem értek hozzá ezért kéne összeszerelt gép.
2023. febr. 15. 16:31
 10/11 anonim válasza:

Én találtam egy pc-t, és ehez jár egér, billentyűzet és monitor is, és még össze is van szerelve

521€ amit nam tudom higy mennyi firint de úgy 210 ezer lehet, több nem

Itt a link:

[link]

2023. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!