Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mert valaki ebből venni? Mert...

Dharma9 kérdése:

Mert valaki ebből venni? Mert NAGYON olcsó! 4TB SSD, külsőleg alkalmazva.

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 23. 06:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol 120000 Ft, csak itt 9800. Miért lenne kamu?
2023. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért pótolhatatlan adatot ne tárolj rajta...10k-ért normális külső házat nem adnak
2023. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi a kérdés, mit szeretnél megtudni? Beraktál egy reklám linket és megfogalmaztál egy állítást, tehát már van egy kész válaszod.
2023. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos az "Unbranded" márka nem tartozik a kedvenceim közé, akár csak a "Noname" márka sem :) Ezen kívül egy rendes, tisztességes magyar webshop sem fogja az é betűt é-nek írni, ez két karakter. Ugyan ez vonatkozik a hosszú í betűre, soha nem írná egyik bolt sem, amit magyar emberek készítettek, hogy í. Ez is két karakter.

Továbbá egy másik érdekesség található a leírásban is:

"Az olvasási sebesség akár 30 MB óra, az írási sebesség pedig akár 37 MB óra is"

Ez a megfogalmazás, és ezek az infók magukért beszélnek. Még ha kapnál is valamit a pénzedért, az vagy nem működne, vagy pedig pillanatokon belül menne tönkre. 30 MB óránként édes kevés, megabitből meg pláne kevés, bár az oldal megabájtot írt, de tök mindegy. Tovább már nem is olvastam, mert csak időpazarlásnak tartom. Így hát azt mondom, hogy semmiképp ne vásárolj ezen az oldalon, mert átverés.

2023. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 xKakashix ***** válasza:
70%
Már a képeken is látszódik, hogy valami Gimp-ben összedobott cucc, tipikus wishes feeling.
2023. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

8TB 15eFt ... 😐


Vedd meg, próbáld ki és számolj be a tapasztalatokról.

2023. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

A .hu és a "magyar" nyelv ne tévesszen meg, ez nem magyar üzlet, ez pedig egy ordas kamu lehet. Nézd meg a hasonlók árait:

[link]

2023. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Lol. Még a karakterkészlet sem jó, mert az UTF-8 kódolást sikerült lekonvertálniuk Latin-1-re, ami az ékezeteket szépen el is cseszte.

A leírásról meg ordít, hogy egy sima Google fordítóval tolták át kínairól magyarra.


Rendeld csak meg! Gondolom kapsz majd egy cuccot, amit rádugsz és 4TB-nak hazudja magát, aztán majd 32GB rámásolása után szépen elkezdenek eltűnni az adatok...

2023. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Van egy egyszerű szabály az adathordozókra: minél nagyobb kapacitást minél olcsóbban akarnak adni, annál nagyobb kamu. Az átlagos piaci ártól 10-20% eltérés még hihető, de 50%-nál több már gyanús. Itt már 80-90%-kal alacsonyabb az árszabás a valósághoz képest.
2023. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anno találkoztam olyannal, hogy 16GB-os pendrievokat árultak kevesebb, mint a piaci ár feléért. Rendeltem párat csak kíváncsiságból (tudtam, hogy kamu). Azokat 16GB-nak mutatta a rendszer, de teszelve kiderült, hogy egy 4GB-os chip volt bennük, bármi, ami 4GB fölött rá lett másolva szimplán 0 byteokkal teli fileokat eredményezett. Viszont ott a vezérlő jól működött és a benne lévő chip is a valós kapacitásig.

Mivel spéci alakú cuccok voltak (pl. pisztoly), raktam rájuk egy 4GB-os partíciót, leteszteltem őket teljes teleírással és eladtam, mint 4GB-os pendrive.

2023. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!