Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik olyankor, ha...

Mi történik olyankor, ha valaki egy korábbi generációs videókártyát vesz és közel 3 év múlva, amikor még garanciás, akkor válik valami miatt javíthatatlanná amikor már rég nem gyártják az adott típust?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de teszem azt valaki most 2023 elején vesz egy 3080-at vagy RX 6800 XT-t és 2026 elején valami miatt komolyan meghibásodik a kártya és a gari fedezi. Vagy alkatrészeket később is tudnak szerezni a kártyákhoz. Kondenzátorokat, VRAM chipeket, VRM-et egyebeket? De mondjuk lehet olyan hogy már menthetetlen az adott darab akkor mind1.


Ilyenkor adnak valami újabb modellt hami hasonló kaliber árban és teljesítményben vagy mi? :D


Én is 2022 végén vettem egy RX 6900 XT-t és elgondolkodtam mi lenne ha így 2025 vége felé adja be a törölközőt rendeltetésszerű használat mellett. Kétlem hogy akkor tudnának egy másik 6900 XT-t adni de talán már 7800 XT-t sem



2023. jan. 19. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
A videokártyát passzolom, de tesóm anno úgy járt a Galaxy S9-cel, hogy közel két évesen kellett gariztatni és a szolgáltatónál már nem volt így felajánlottak egy S10-et ( biztosítás is volt rajta ).
2023. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Hasonlo vilt nekem is regen.. garis lett a kari, de mar nem volt ilyen es kaptam egy ujabb szerias vgat

Enyem dx9es volt azt dx10est kaptam :D

2023. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!