Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Android telefon készüléken...

Dávidbbc kérdése:

Android telefon készüléken hogyan tudom viszallitani a korábbi Android rendszert (Android 12 röl vissza Android 11 re)?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 07:11
 1/8 anonim válasza:
Sehogy, vagy root és valami bizonytalan forrásból letöltött oprendszerrel újrahúzod, és talán ezzel nem téglásítod.
2022. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bootloader nyitás majd custom ROM feltétele, esetelg ha van gyári fastboot ROM. Viszont nem tudom régebbire visszaállítás megoldható-e egyáltalán, mert mintha olyasmi rémlene hogy az azonnali téglásítás lenne a biztonsági rendszer miatt.
2022. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, csak mókolással.. viszont ha nem értedz hozzá akkor kuka a telefon
2022. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A bot menü már megtalaltam és csináltam is rajta egy hard reset-et de az sem bizonyult nyertesnek ugyanúgy a Android 12 volt rajta nekem meg visza kellene a 11 de én azt honnan tudnám letölteni vagy nem is kellene ezt bolygatnom mert akkor gondolom a garancia már nem lenne érvényes
2022. jan. 30. 12:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából most kaptam visza a szervizből jó is volt és aztán gyanútlanul megint feldobta a frissítés és aztán megint elromlottak azok a funciok amivel beadtam azért frissítettem le mert a szervizpapiron alaprajzot cseréltek
2022. jan. 30. 12:33
 6/8 A kérdező kommentje:
És gondoltam akkor mégsem az Android 12 lehet a ludas de azután kiderult mégis
2022. jan. 30. 12:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Most akkor bekell a adjam és megint 2 hét és innentől kezdve nem lehet lefrissiteni a telefont ez nem hiszem hogy megálja a helyét
2022. jan. 30. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen eszközöd van.


HUAWEI-t pl. vissza lehet állítani a korábbi rendszerre, minden probléma nélkül.


Ehhez csak a HiSuite nevű programra lesz szükséged.

2022. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!