Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopnak is kell frissíte...

Egy laptopnak is kell frissíteni a driver-eit?

Figyelt kérdés
Asus laptopnál milyen drivereket kell leszednem? Van benne dedikált vga meg stb.
2022. ápr. 12. 17:00
 1/5 anonim válasza:

A vga és a hangkártya, esetleg jobb érintőpad illesztőprogramjait érdemes. Az Eszközkezelőben is láthatod, hogy esetleg mi hiányozhat.

[link] Ide beírod a laptopod nevét, és kiadja a driver-eket.

Ha AMD a vga, akkor a programját az adm oldaláról tudod leszedni. :)

2022. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nvidia experience-t érdemes leszedni ha nvidias a kartya?
2022. ápr. 12. 17:23
 3/5 Vortrex ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha működik, akkor nem kéne hozzányúlni. A laptopok amúgy is kényesek, annyit nem ér az egész, hogy utána elmenjen a hang, touchpad, fényerőszabályzás, wifi, akkukezelés, stb. Necces dolgok ezeket újra életre kelteni.
2022. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok. Igen, érdemes, és akkor jobban testre tudod szabni a színeke, teljesítményt stb.
2022. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy feltelepíteni, vagy frissíteni.

A frissítéssel én úgy vagyok, hogy ha működik minden rendesen, akkor felesleges belepiszkálni.

2022. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!