Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eddig mindig minden játék jól...

Marlin041027 kérdése:

Eddig mindig minden játék jól ment, de most hírtelen elkezdett laggolni minden játék + tudom, hogy fornite rossz meg minden, de az meg már a játékon kívül is laggol. Nem tudom, hogy mit kellene tennem, de még drivert sem tudok frissíteni. (? )

Figyelt kérdés
Ha lehet, segítsen valaki, nem tudom, hogy mit kellene csinálni.

2020. ápr. 10. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a lag az internet sebességének a lassúságára utal (a kiküldött és beérkezett jelek közti viszonylag hosszú idő, pár tized másodperctől kezdve egészen másodpercekig, percekig), ha pl lenyomod az ugrást, a karakter csak később ugrik fel. Ekkor az internet szolgáltatóddal kell felvenned a kapcsolatot.


Ha akadozik a gép, az megint más téma. Lehet HDD sérüléstől kezdve túlmelegedésen és elégtelen tápon át vírusig jóformán bármi.

Malware bytes ingyenes, szedd le, vizsgáld át vele az egész gépet. HD sentinel próbaverzió beszerezhető, az segít megvizsgálni az adattárolókat.

Szedd le a gépház oldalát, pucold ki a lerakódott port, hajszálakat stb a gépből, különösen figyelve a hűtőbordák réseire, pasztád újra a processzort és a videokártya GPU-ját is.

Ha ez megvan, vizsgáld a hőfokokat listázó programmal, nem melegszik-e túl valamelyik alkatrész.

Ha még mindig nem jó, akkor marad a tiszta újratelepítés, semmit ne ments ki, mert ha vírus okozza, akkor van esélyed, hogy átcipeled a külső adattárolóra is, az nem épp szerencsés.

2020. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!