Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom kihasználni a...

Miért nem tudom kihasználni a videókártyát?

Figyelt kérdés
Adott egy gtx760-as kártya. Legfrisebb driverekkel,ujratelepités előtt eddig semmi probléma sem volt azután sokkal kevesebb teljesitményt mutat a kártya játék téren is jelentősen rosszabb mint azelőtt..Próbáltam afterburn-el Overclockolni,de nem törnénik semmi.. Kb 150-en van az MHZ és hiába probálnám feltolni nem engedi.. Miért??

2019. jún. 6. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhelés alatt is 150 ? Nem hiszem. :)
2019. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem játék alatt is (CSGO) 250-ig megy fel max
2019. jún. 6. 18:43
 3/7 MGéza ***** válasza:
Biztosan megfelelő drivert tettél fel hozzá?
2019. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Geforce Experience-n keresztül töltöttem le a legfrisebb drivert.
2019. jún. 6. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Az véletlenül nem a hőfok? Ha igen, akkor gáz van... 😃
2019. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A hőfok 29-31 között van szóval azért annyira nem vagyok hülye :D
2019. jún. 7. 15:55
 7/7 MGéza ***** válasza:
Nézd a Geforce experimence beállításokat. Jobb klikkel is, ne csak a programban, illesztőnél az Nvidia beállításokba is lépj be. Legjobb teljesítményt jelöld be, válaszd ki. Windows energiagazdálkodást is nézd át, hardveres gyorsítást is ki lehet kapcsolva, mindenhol nagy teljesítmény vagy ilyesmi legyen kiválasztva. Nézd át az eszközkezelőt is, hátha valami problémát mutat. Driver downgrade is bejöhet, rendszer-visszaállítási pont használatával.
2019. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!