Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eladó WGA-t hol szerezhetnék?

Eladó WGA-t hol szerezhetnék?

Figyelt kérdés

Sok leírásban egy olyan bolt nevét találtam, ami már évekkel ezelőtt megszűnt. Gondolom nem véletlenül

Nem akarok vele hekkelni, csak ki szeretném próbálgatni otthon



2022. márc. 20. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Sehol, mivel egy nem létező terméket keresel.
2022. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az nem lehet. Annyi mindent olvastam már róla. Sőt, régebben láttam egy videót is, ahol kijelezte a hálózat erősségét. Egy ilyen eszköznek muszáj léteznie, annyira hasznos! Meg az a sok dokumentum is bizonyítja
2022. márc. 21. 00:00
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: ez egy poén, egy vicc, egy átverés azon kis szkriptkölyköknek, akik "hekkerek" akarnak lenni.


Olvasd el az eredeti irományt:

[link] [link]

ha elhiszed, akkor gratulálok, sikerült átejtenie.


Az alábbi szakmai fórumon:

[link]

röhögnek rajta.

2022. márc. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem vagy vicces :(

Pontosan le is irták, hogy óriási lejáratókampány indult a WGA ellen. Még a Microsoft is beszált. Amerikában nagy múltja van a cancel-culture dolognak.


Ha te, személy szerint nem hiszed el, az a te dolgod. Nem kértem ilyen szempontból hittérítést. Magáról a hup-ról is megvan a véleményem. Sok a troll, és nem ez lenne az első, amikor félremennek. De mindegy is, hiszen nem erről kérdeztem.

2022. márc. 21. 08:09
 5/17 anonim ***** válasza:
A Lapos Föld társaságnál érdeklődj, ők rejtegetik!
2022. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Sőt, régebben láttam egy videót is, ahol kijelezte a hálózat erősségét"

A Wifi Analyzerre gondolsz? Képzeld, bármelyik telefonra elérhető. :D

2022. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Shaddark ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó!!!

Nincs meg valahol az eredetije?

Pár részleten is fetrengtem, el szeretném olvasi...


Ilyenek

"


"Amennyiben az adatátvitel során túl sok egyes vagy nullás bitet küldünk, úgy felsérthetjük azt a vékony hártyát, ami a biteket a kábelben tartja. Ez manapság nem jelent akkora problémát, de régebben nagyon is figyelni kellett, hogy az öreg kábelek is birják a strapát. Szigetelés nélkül a drót atommagjai és elektronjai közötti téren keresztül megszökhetnek a keskeny 1-es bitek, és ez adatvesztéssel jár ugyebár! Bizonyára találkoztál már Te is azzal, hogy egy letöltött fájl sérült volt! Ez tipikus szigetelés hibára utal! Azonban nem mindig elõnyös a szigetelés, például ha sérült, és a kampójánál fogva beakad az 1-es egy ilyen repedésbe, emiatt nem tud áramlani a többi bit, aztán az ember órákig keresheti a hibát. Az újabb adatküldési kisérletek pedig valóban felszakíthatják a kábelt és akkor elfolynak a bitjeink.""

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2022. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

#4: "Nem vagy vicces"

Nem is állt szándékomban viccesnek lenni.

Én a szomorú rögvalóságot írtam le, hogy ez egy viccesnek szánt mese, átverés. Mint az Olajfalók című áldokumentumfilm ( https://www.youtube.com/watch?v=x3Ssx0ECTD4 ) - csak itt a "műsor" végén nem mondják el, hogy átverésről van szó.

"Mindent feltörő" WGA nem létezik. Nem, pult alól, feketepiacról, sötétwebről sem szerezhető be.


"Amerikában nagy múltja van a cancel-culture dolognak."

Nincs "nagy múltja" - ez a 2010-es évek sajátossága, a cikk 2007-es.

Másrészt vedd észre: ez is az átverés része: az oldal készítője - számítva a szakmai reakciókra - alapból behelyezkedik egy hamis "áldozatpózba", hogy őt "elnyomják":

https://www.youtube.com/watch?v=y6N9YEu8Yq0


"Ha te, személy szerint nem hiszed el, az a te dolgod. Nem kértem ilyen szempontból hittérítést."

Belinkeltem egy szakmai fórumot.

Láthatod a jelen fórum reakcióit.

WGA-t meg - bármennyire is hiszel benne - nem kapsz.

Innentől fogva ez nem személyes hit, hanem valósággá vált tény. Bármennyire is fáj, hogy átvertek, de ez van, ez a való világ.

2022. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7: Már nincs. Az Ultraweb fizetőssé vált, így a hackerguide.uw.hu már csak archívumból érhető el.


Ha jól emlékszem ez a 2000-es évek közepén, a prog.hu/pcforum.hu tájáról indult el ez a vicc, az akkoriban felfutó fórumszcénában egyre inkább megjelenő, laikus kiskölkök által nyitott, "hogyan lehetek hacker"/"hogyan törhetem fel a barátnőm e-mailjét"-jellegű topikok ellensúlyozására. És nincs új a Nap alatt: egy újszülöttnek minden vicc új: a mai napig elhiszik ezt az egészet.

2022. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Alex Fly ***** válasza:
Kérdező: nemrég láttam egyet a Hardveraprón, de az csak a C64-el kompatíbilis. Ha ilyen géped van, akkor keress rá, hátha megvan még... Esetleg külföldi oldalakon felbukkanhat egy-egy példány, de ott az árak is mások (pl. lamerpwner.com, noobfooker.org, stb...)
2022. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!