Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki PC összerakásban/vételb...

Valaki PC összerakásban/vételben tudna segíteni? Biztos sok ilyen kérdés van, de nekem ez lenne az első saját PC-m.

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az előre összerakott PC-k és az alkatrészek is túlárazottak mostanában, de ha tovább várok talán még ennél is rosszabb lehet a helyzet. Gamer laptopot nem szeretnék venni, de ha jól láttam azok pont hogy olcsóbbak most.:(


Kis keresgélés után rátaláltam Foramax nevezetű oldalra, ami árban ugyan kedvező, de elég sok negatív véleményt olvastam róluk: [link]

Valaki ismeri őket? Mik a tapasztalataitok? Szerintetek megpróbáljam?


Pedig a pcpartpicker szerint a konfigok jók amit ott árulnak(táp és alaplap adatokat is feltüntették a leírásban!), de most elbizonytalanodtam.


Egyébként gtx 1660-as szériában gondolkodom, mellé i5-10400F-et és természetesen 16 GB RAM-ot. Tudom, hogy már ez is nagyon elavultnak számítana, de olyan csillagászati összegeket amik most vannak nem tudok megfizetni, ennél lejjebb meg nem adok. Mint azt már említettem, soha nem raktam még össze PC-t és csak 300-350 K-t tudok rááldozni az egészre (monitort nem számolva), szóval gondolom a saját kezűleg összerakás felejtős számomra. Tudna valaki segíteni?



2021. okt. 26. 13:48
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ahogy latom kulon vga alig van naluk 6600 nincs is


van egs 1660Ti 220 ert ami okes lenne

de ha berakod 150 ezres 10400 8GB irodai gepbe

akkor is mar 370 nel vagy is akkor plusz 8GB


csak arak miatt mondom


Nem tudom te mit es hgy lattal

kaptal toluk szemelyes ajanlatot

vagy van valami letoltheto tablazatuk amin sokkal tobb gepvariaciojuk van

ezekrol nem tudok

erdekes az is elso helyen formaxra google computer imperiumot adta ki vagy radiumot mar nem emlekszem

de csak egyik kereseskor

mindegyik egykutya, csak ennek a formaxnak nem tudom miert ilyen pici a valaszteka azert CompImp nak radiumnak is nagyobb

2021. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#10 ja oke

hat valamennyire megerheti de zsakba macska akkor is

azert ipon pcx nem kukacoskodik ha mindenre figyelsz rendeleskor

garival nem lesz gond

biztosan tudod mit kapsz vagy ha nem tudsz panaszkodni eredmenyel

formaxnal ha mukodik jol csak akkor orulhetsz ennyi ha nem mukodik megy a hercehurca

azert nem kis osszeg

egeszbe jar valoszinu gari ra

mig ipon pcx en alkatreszenkent


igazabol amit te is mondtal azt mondom

vga nelkul amit csak tudsz vegyel es hasznaltan a vga t

oaszekalkulalod hogy jon ki legjobban

150 koruli biztos kell vga ra ugyhogy 200 koruli marad gepre

2021. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Parancsolj itt kedvedre válogathatsz a pénztárcádhoz mérten. [link]
2021. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9-es azért az túlzás, hogy "alig kerül többe".
2021. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!