Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Délután testvéreivel megvenné...

Délután testvéreivel megvenné a gépet, de lehetőleg senki más ne legyen itthon?

Figyelt kérdés
Facen egy érdekes érdeklődővel vettem fel a kapcslatot. Érekelné a számítógép amit hirdetek és személyesen akarja átvenni. Ma délután jönne el testvéreivel megnézni, mert elmondása szerint ők jobban értenek hozzá és több szem többet lát amúgy is. Meg olyat furcsa kérdései is voltak, hogy kik vannak a házban , hányan lakunk, stb és ők jobb szeretnék ha más nem lenne otthon rajtam kívül. Nem szeretem az ilyesmit, szerintetek inkább hagyjam a dolgot a fenébe? A lakcímet már megadtam, lehet hiba volt?

2021. jún. 5. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#10: lehet már nincs mivel visszaírnia.
2021. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges, de én azért kíváncsi lettem volna mi lett a vége. Na mindegy is reméljük nem lett semmi gond belőle.
2021. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor jöjjön csak az aki ért hozzá, semmi banda.
2021. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!