Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Délután testvéreivel megvenné...

Délután testvéreivel megvenné a gépet, de lehetőleg senki más ne legyen itthon?

Figyelt kérdés
Facen egy érdekes érdeklődővel vettem fel a kapcslatot. Érekelné a számítógép amit hirdetek és személyesen akarja átvenni. Ma délután jönne el testvéreivel megnézni, mert elmondása szerint ők jobban értenek hozzá és több szem többet lát amúgy is. Meg olyat furcsa kérdései is voltak, hogy kik vannak a házban , hányan lakunk, stb és ők jobb szeretnék ha más nem lenne otthon rajtam kívül. Nem szeretem az ilyesmit, szerintetek inkább hagyjam a dolgot a fenébe? A lakcímet már megadtam, lehet hiba volt?

2021. jún. 5. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hiba volt. Magánszemélyek közötti adásvétel esetén ajánlott egy független és publikus helyen találkozni, nehogy még visszanézzenek a tesók később is, miután felmérték a terepet, és még ki is kérdezték mekkora ellenállásra számíthatnak.
2021. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MGéza ***** válasza:
91%
Bizony nagy hiba volt! Komoly vevőt ilyen részletek nem érdekelnek, csak azt aki valami sumákságra készül. Még az is lehet a rendőrséget is értesíteném, hátha nem csak a gépért jönnek...
2021. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 meszike91 ***** válasza:
90%
C típusúak?
2021. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát mit ne mondjak nem épp a legkisebb hiba volt! Rendőrséget kéne szerintem értesíteni erről mert ebből baj is lehet!
2021. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon remélem, hogy a többi kérdésére nem válaszoltál!
2021. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Remélem ez a kérdés csak egy előítélet-teszt, és a valóságban nincsenek ilyen emberek. Oda-vissza értve, olyanok akik ennyire nyíltan mérik fel a terepet, meg olyan észlények, akik válaszolnak is rá.
2021. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé gyanús! Itt valami sumákolás van. Normális, becsületes vevőt nem érdekelné, hogy kik vannak a házban. Elmenne, aztán ha találkozna a szülökkel mondaná, hogy az xy által feladott hírdetés miatt jött, aztán jó napot.
2021. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MGéza ***** válasza:
78%
Egyébként ismerős fajta "vevő" ez. Bejön, bekapcsolod neki a gépet aztán próbál palira venne, hogy ez nem is ér annyit, örülj hogy egyáltalán elviszi, mert egyébként rád rohadna. A testvérei meg nem azért kellenek mert jobban értenek hozzá, hanem mert a nyomás hatására hamarabb engednél. És jó ha nincs otthon rajtad kívül senki aki kidobhatná őket.
2021. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez para :D
2021. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na át vették a gépet a tezsvírek ?
2021. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!