Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt videokártya vásárlásn...

Használt videokártya vásárlásnál mire érdemes figyelni, hogy ne legyek átverve?

Figyelt kérdés
Találtam a neten számomra megfelelő áron 1 használt gtx 980 ti vgat és úgy alakult, hogy az eladó és én is ugyanabban a városban lakunk és pár nap múlva mennék a kártyáért. Mire érdemes ilyenkor odafigyelni,hogy tudjam,hogy nem próbálnak palira venni?

2021. máj. 24. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Ezt az oldalt jobban ajánlom neked, sok a megbízható eladó itt. Csak meg kell nézned, hogy mennyi pozitív értékelése van az adott eladónak.

[link]

2021. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teszteld mi előtt megvennéd.
2021. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
78%

#1 es ha ott talalta... :D


kiprobaljatok? Add valamilyen garit?

mennyire joaru? Gyanusan?

mert ha tobbihez hasonlo aru (meg hasonlo kategoriaju kartyakhoz) akkor aligha lesz gond

megnezegeted aztan remenykedsz

ha kiprobaljatok akkor meg ugyis latod

mukodik eppen


nem lehet megjosolni at e ver, vagy ha barmi lesz is egyaltalan tudott e rola az elado...

2021. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as a hardaverapron talaltam és erről a hirdetésről lenne szó [link]
2021. máj. 24. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Például ha nem hagyják kipróbálni, működés közben megnézni vagy nem vállalnak kipróbálási garit, az egy jel arra, hogy a kártya hibás lehet.


50 ezer forint feletti értéknél érdemes elgondolkodni adásvételi szerződés írásán is, mert ha amúgy meg is egyeztek próbagariban, úgy tartja a népi bölcsesség, hogy a szó elszáll, mint fing a szélben, ez az összeghatár pedig már nem szimpla szabálysértési tétel, rögzítheti a visszavásárlás feltételeit is.

2021. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
56%

hat hirdetes (hirdeto) alapjan nem tunik olyannak de mint irtam nem megjosolhato


ha nem gond nektek vacakolhattok papirokkal

fotokat is keszithettek


de mellesleg ha kiprobaljatok egyutt akkor le lenne a gond nagyjabol

ranyom egy benchmarkot 10percig es jo akkor jonak kell lennie

2021. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

FurMark kb 5 percig és ha bírja az elvárt adatokat a megfelelő hőmérsékleteken akkor csak nem rossz.


Teszt nélkül semmiképp ne vegyél kártyát.

2021. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!