Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendetlen a Telekomnál egy...

Rendetlen a Telekomnál egy plusz TV leállást a házba a meglévőn kívül, állítólag a telepítése ügyfélbarát, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Aki már csinált ilyent, az tudna ebben segíteni?

2020. nov. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"Rendetlen ... egy plusz TV leállást"


Csak a TV-n kellett volna megnyomni a 'Power' feliratú gombot és leáll. Éjszakára szoktam leállítani a TV-t de ezt nem jelentem be a Telekomnak. Másnap újra bekapcsolom. ;)

2020. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az értelmes választ! Azért szerintem tudod miről van szó, ugye?

Tehát egy újabb tv előfizetést szeretnénk egy rendszeren belül.

2020. nov. 2. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

1 előfizetés +1 "doboz"?


Gondolom IPTV-d van.


Az új boxot összekötöd a routerrel, majd a boxot a TV-vel és semmi egyéb teendőd nem lesz.

2020. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Nálunk a Telekom fehér wifi és elosztó dobozából a padláson átvezetve a ház elejébe, egy másik router is van, mert nagy a ház és a Telekomnak ez a fehér wifis elosztója a ház belső felében van és elől, az első szobákba is van így, ezzel a másik wifivel net.


A kérdésem az hogy ebből a második wifi antennából is el lehet vezetni az új boxhoz a kábelt? Ez ugyanaz, mintha az első Telekomos boxra csatlakoznák?

2020. nov. 2. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. Router milyen beállításokkal osztja tovább a netet?


WAN vagy LAN portból kapja az 1. Routertől az adatot?

(Routerként vagy switchként üzemel)

2020. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!