Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt olyan, aki a T-Home-ot...

Van itt olyan, aki a T-Home-ot mégse tartja ügyfélbarátnak?

Figyelt kérdés

....mert hát ugye azt fossák pár hete hogy ügyfEl dijas...stb mi meg konkrétan felgyújtanánk.


Egy lecsohazon belul a 3.rol az 1-re koltoztunk. Jeleztuk es kertuk hogy a meglevi IP azonositonkat az 1.emeltre kossek be. Nem. Ok uj IP azonositot kotottek be,ami azt jelentette hogy 3 honapon keresztul mind a ket cimre jottek a szamlak. Szemelyesen 5 voltunk bent,mellette a parom egy kisebb vagyont is eltelefonalt ezekkel a majmokkal...A 4.honap kozepen sikerult felfogni,visszafizettek vagy 25ezret.

Egy evvel kesobb elmaradasaink lettek.Ezert korlatoztak,a korlatozasra kuldtek.ki csekkett amo kisebb osszegu volt. Majd kikapcsoltak a szolgaltatast (azon a napon amikor a husegido lejart) Parommal megelegeltuk. Nov.15-en bement kicsengette tartozast es mondta

hogy a keszuleket feladja postan (mert azt ugy kell),erre az ugyintezo csaj kozolte h azt be kell hozni. Jo. Masnap beutaztunk szemelyesen,az ugyfeles csavo csak pislogot h ezt minek hoztuk be "ezt postan kell feladni" ....Na akkor már kész voltunk. Ppirt adott rola h leadtuk,hogy nem tartozunk semmivel,ezennel vége a kapcsolatunknak.

2 hetre ra jon a szamla 3500 fonrintol (mivaaan??) Olyan idoszakrol szamlaztak amikor mar kivolt kcsolva a szolgalttas. Irtam is nekik e-mailben h nem vagyok hajlando kifizetni. Minden fenmaradast rendeztunk felejtsenek el. Minden keszuleket leadtunk...stb. Erre kb. 3-4 hettel kesobb jon egy 45000-s szamla...a "vissza nem szolgaltatott keszulekek dija" MIVANNN?? Kiborultam. Megint irtam nekik,csatoltam a levelemhez az ugyfelszolgalaton kapott osszes papirt amin rajta van h mikor mit adtunk le ea kozoltem veluk hogy az NFH hoz fogok fordulni mert felhaborito hogy ilyen mertekben hulyenek nezik az embert. A koltozeses maceraval rengeteg

kelletlenseget okoztak. Az utikoltseg,telefonszamlarol nem is beszelve. Normálisak ezek? Ennek már tobb mint 1,5 hete..még nem kptam levelet.


Veletek volt már bármi hasonlo,amikor idiotanak neztek?


2014. jan. 15. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Költöztem meglévő szolgáltatással. Az azonosítóm megmaradt azóta is.


Általában a felszólító leveleken van egy dátum, amikor íródott. Ha te a levél írásától a megérkezése közötti időben fizettél, evidens, hogy nem tudták még, hogy befizettél. Általában rajta is van a levélen, ha nem aktuális a dolog, felejtsd el.Minden ilyen befizetést ajánlatos azonnal elfaxolni.

valóban jól ügyet intézni a T-s ügyfélszolgálaton lehet. A velük szerződött partnerek nem mindig vannak képben a dolgokkal kapcsolatban.

2014. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még szép, h nem ügyfélbarátok, jót nem igazán tudok mondani.
2014. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!