Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a notebookról?

Figyelt kérdés

MSI CR500-203X gépről lenne szó. Adatok:

Processzor típusa: Intel DualCore, Processzor órajel: 1.9 GHz, FSB sebessége: 800, L2 cache mérete: 1 MB, Memória mérete: 4 GB, Memória típusa: DDR2, Kijelző mérete: 15.6", Kijelző felbontása: 1366 x 768, Videókártya típusa: Dedikált, Merevlemez típusa: HDD, Merevlemez kapacitása: 320 GB, Merevlemez fordulatszáma: 5400 rpm


Mennyire megbízható? Hosszabb távra szeretném megvásárolni, nem szeretném ha állandóan szervizbe kellene futkosni vele.

Netezésre, filmnézésre, szövegszerkesztésre, esetenként kisebb igényű játékokra használnám, mint a NFSU és a Vice City.


2010. aug. 9. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ezeket a gémeket vinni fogja.
2010. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Megbízhatónak tűnik. A filmezés élményét emelheti az is, hogy van rajta hdmi csatlakozó.(persze ez önmagában nem elég, de megadja rá a lehetőséget)A monitorvezérlő nvidia geforce 8200M-es 256mb-szval a játékoknak is megfelelő. Maga a gép jó, de hasonló árfekvésben még tovább nézelődnék acer és asus notebookok között. Ezekkel kevesebb baj szokott lenni.
2010. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ÉS melyik a legmegbízhatóbb márka? Eddig nekem a Dell-t, Lenovo-t és az MSI-t ajánlották.
2010. aug. 9. 13:12
 4/7 anonim válasza:
Ha a 3 közül kell választani, akkor én az msi-t választanám. a Lenovo a kínaik által felvásárolt ibm részleg. Így azt utoljára hagynám. Itt a sorrend msi-dell lenovo, de ha nem ebben a háromban gondolkodunk akkor (nem sorrend szerűen csak ajánlásként) hp acer asus fujitsu
2010. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a megbízhatóság a fontos, akkor AZ MSI-T NAGY ÍVBEN KERÜLD EL!!! Nekem MSI CR700X-em van, és fél éves. Azóta többször volt gond az optikai meghajtóval, nem olvasta be a lemezeket, mindig újra kellett indítani, volt, hogy már az se segített, hanem be kellett bootolni XP lemezről.


Múltkor(pár hete) elment a kép és lefagyott az egész, hát ki kellett kapcsolnom bekapcsológombbal.(nem reagált semmire) Egy XP és egy Win7 volt rajta, ezután mindkettő csak csökkentett módban állt fel, normál módban egyszerűen lefagytak induláskor. Elmentem informatikushoz, miután elmondtam neki a problémát, már kérdezte: Mi a márkája? MSI? Valami alaplaphiba lehetett, elküldött garanciális szervizbe, amivel azért egyelőre vártam.


Aztán egy fél nap múlva megjavult magától(?), de az újratelepítést itt sem úszhattam meg.


Szóval ha engem kérdezel, én az MSI-t ellenjavallnám. Több kifejezetten notebookokkal foglalkozó embert is megkérdeztünk vásárlás előtt, azok mind ellenjavallták, de hát szegény ember vízzel főz...

2010. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok:


Egyébként a teljesítménye megfelelő, az enyémben is ugyanolyan videokártya van, akár a legújabb játékok is mennek.

2010. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Inkább vennék drágább, kevesebb tudású, de megbízható gépet. :)
2010. aug. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!