Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a notebookról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, esetleg akinek van ilyen, mennyire van megelégedve vele??

[link]


2011. júl. 29. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a túl széles képernyő nem valami poitív de ez meg se látszik a jó tulajdonságai mellett attól függ mire kell és 200k sok pénz vigyázz de gondolom ezt már megvitattad magaddal..
2011. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez.

DELL NB Inspiron N5110 15.6" 1366x768, Intel Core i7-2630QM 2.0GHz, 8GB, 500GB, DVD-RW, nV GF GT525M, DOS, 6cell, Fekete 197.418 Ft

[link]

2011. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! tényleg sok pénz, de most akarom megvenni, és úgy vagyok vele, hogy egy 5-6 esetleg 7 évig gond nélkül menjen... a második válaszoló ötletéről annyit, hogy ha jól látom csak a monitor mérete a kisebb, és kicsit kisebb a winyó, szóval megfontolandó... :)
2011. júl. 29. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Jo kis gep, de en vigyaznek ezzel a szeriaval. Ugymond eleg uj szeria(megis mar sok problemat hallani feloluk a melegedessel) es meg nem lehet tudni hogy meddig birjak es ha te 5-6-7 evben gondolkozol, akkor nagyon meg kell fontold szerintem.
2011. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkoztam ezen, de 3 év garanciát adnak rá, és ha odáig bírja elvileg, akkor csak bírja még tovább 2-3 évet... Persze tudom, hogy ez a bírja, közel sem biztos, lehet, hogy egy év után vihetem egy két hetes szervízkörútra... :) Szóval nem tudom, még gondolkozok, és köszi, neked is ment a zöld kéz... :)
2011. júl. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!