Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hibára gyanakodnátok?

Milyen hibára gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Játszottam (forza horizon 4), egyszer csak mintha elment volna az áram a gépem számára, aztán újra indult egy idő után. Le is vettem az oldalát gyorsan, a videó kártya neki állt maxon pörögni, mármint a ventilátor, úgy 10 másodpercig, aztán minden oké, játszottam tovább, nem csinálta, meg eddig sosem.

i5 6400

16gb ddr4

sapphire pulse mini itx 4gb rx570

120gb ssd

1tb hdd

500gb cooler master táp


Tápra vagy a vga-ra gyanakodtam, viszont maga a kártya sem volt melegebb a szokásosnál, és a táp sem, semmi égett szag (régi gépnél tápnál már tapasztaltam ilyent), minden normálisan ment. A procin is van egy deepcool gammaxx 300-as hűtő, 50 fok fölé nem tud menni a hőmérséklet, vga drivere is úgy van beállítva, hogy inkább pörögjön a venti, 65 fok fölé sosem megy, szóval nem értem.

Lehetséges, hogy a vga radeon drivere összef*sta magát és lekapcsolt emiatt a gép? Én egyedül erre tudok gondolni, elvileg a tápomnak is bőven meg kell bírnia ezt a konfigot...


2020. aug. 13. 20:23
 1/2 A kérdező kommentje:
500w táp*
2020. aug. 13. 20:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen esetem kb. egy éve. msi 2070s.

At afterburnert állítgattam, és látszólag minden rendben volt. ugyan úgy, a hőmérséklet sem ment fel látszólag.

én leszedtem mindet és újraraktam. (driver, afterburner). azóta minden rendben van.

2020. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!