Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megúszhatom-e garanciális...

Megúszhatom-e garanciális javítás nélkül? Hardveres, vagy szoftveres hibára gyanakodnátok inkább?

Figyelt kérdés
Asus laptopom hangszórói, illetve a csatlakoztatott hangszórók is, új ablakok megnyitásakor, valamint mikor éppen nem szólnak a hangszórók, rendszeresen reccsenik egyet-egyet. Elég zavaró egy 370 ropis gépnél... Olyan hangot ad, mint amikor a be nem dugott jack csatlakozót megpöcköli az ember. Realtech hd audio driver van fent legfrissebb.

2018. okt. 28. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az asus pontos tipaus és a gyártó oldalán fenn van a driver, azt kell felrakni, ha be kell állítani akkor állítsd be.

Ha még mindíg csinálja akkor gari.

2018. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki amit #1 írt, vagy valamilyen Live Linux alatt is kipróbálhatod, hogy "ott is produkálja -e ezt", ha ott nem produkálja, akkor "biztos driver-probléma")
2018. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért nem álltam neki még driverekkel játszadozni, mert ha az amúgy eredeti win 10 frissülésekor ezek megmaradnak, akkor még a gyári vezérlőknek kell lennie a gépen. Amit elfelejtettem a kérdéshez hozzáírni, hogy a bill.világítás is a gép induláskor véletlenszerűen, hol bekapcsol, hol nem. Persze az asus vezérlői is az eredeti géppel szerzettek, egyedül a gpu drivert frissítettem még tavasszal. Köszönök minden eddigi és további infót!
2018. okt. 29. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!