Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit használjak az nCore helyett?

Mit használjak az nCore helyett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de ma délután lefoglalták az ncore szerverét és most megvagyok halva. :S


[link]


2010. jún. 16. 23:50
1 2 3
 21/29 bp1985 ***** válasza:
Elég sokat lehet tanulni. De ha ekkora hülye vagy, hogy megveszel mindent eredetibe (bár elég erősen kétlem) akkor csak tedd.
2010. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

09:59

Sajnos nem tudod magad mihez mérni, mivel nem tapasztaltad meg a korlátlan film és sorozatnézés előnyeit.

Sorozatok alatt persze nem paula és paulinát értek, de ezt neked hiába is magyaráznám.

2010. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmad sincs, hogy mihez mérhetem magam, szóval ez most nem jött be. Ez a baj ugye az elméletekkel. Nekem is lett volna hozzáférésem az nCore-hoz, bH-hoz, amihez csak akarom. Sőt régebben töltöttem is le mindent agyba főbe. De egy idő után megundorodtam magamtól. Ma erkölcsösen élek, 4 nyelven beszélek és nagyon jó állásom van. Minden szabadidőmet a tanulásnak szenteltem amit a sok szarra fecséreltem volna és nagyon is az előnyömre vált. Mind a felfogás, mind a hasznosan eltöltött idő. Próbálom ezt másokkal is megértetni, hogy ez a mértéktelen töltögetés így nem jó, felesleges és haszontalan. Tudom, hogy szélmalomharc, de oda se neki. Sokat úgysem vesz el az életemből míg ide írok.
2010. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Remek, majd ha nekem is jól fizető állásom lesz, megveszem kedvenceimet DVD-n, amennyiben árulják még. Sőt ha megtanulok 4 nyelven, már nem is kell aggódnom amiatt, hogy árulják e, hiszen megvehetem angolul is.

Csak az a gáz, hogy a többség nem ilyen és attól, hogy te képes voltál rá, másoknak még mindig csak a hazai kiadások maradtak és amíg azok ily szegényesek, hát, hogy is mondjam, marad a letöltés.

2010. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Épp a prioritásról beszélek. A film, a sorozatok nem fontosak. Nem írtam érthetően, vagy hogy sikerül teljesen elbeszélni? Nem kell a film, nem kell semmi. Tanulj, fedezd fel önmagad, foglalkozz emberekkel, tele van velük a világ. Mit érnek a filmek mindehhez képest? Semmit.
2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
De leesett, fedezd fel a világot és vesd meg mások hóbortjait, ez esetben a filmnézést. Alakítsd a saját ízlésed szerint a környezetedben élők ízlését. Ugye milyen csodálatos ez a világ? Fedezzük fel.
2010. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ztracker:

Jogvédő szervezetek kérésére egyelőre szüneteltetjük a fel- és letöltési részleget


Ezért nem tudja most senki sem használni a Böngésző és a feltöltési részleget.


Az oldal többi funkciója üzemel.


Türelmeteket kérjük!

Lehető leghamarabb próbáljuk orvosolni a dolgot, aggodalomra nincs ok!

2010. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"De leesett, fedezd fel a világot és vesd meg mások hóbortjait, ez esetben a filmnézést. Alakítsd a saját ízlésed szerint a környezetedben élők ízlését. Ugye milyen csodálatos ez a világ? Fedezzük fel."


Valamit félre értesz. Nem vetem meg a filmnézést. Én is nézek filmet, ha legálisan lehetőségem nyílik rá. Nem tudom, hogy ezt miből vagy honnét vetted. Az erkölcs, az öntudat, nem hiszem, hogy az ízlést két erősen befolyásoló tényező így azt sem mondhatom, hogy azt át akarnám alakítani. Legközelebb értelmezd azt amit írok ;).

2010. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ennyi ideje van valakinek hogy irogasson mért nem tanulsz inkább mint hogy ide irogass? hátha megtanulsz még hébreül is ha esetleg nem tudnál véletlenül nem politikus vagy ott ülsz a parlamentbe és meglopod az embereket

nincs mindenkinek annyi esze meg pénze mint neked hogy megvegye a dvd ket

2010. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!