Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit használjak az nCore helyett?

Mit használjak az nCore helyett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de ma délután lefoglalták az ncore szerverét és most megvagyok halva. :S


[link]


2010. jún. 16. 23:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
És ki kényszerít rá, hogy megvedd? Nem értem a logikádat.
2010. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 bp1985 ***** válasza:
100%
Ha nem veszed meg, akkor hogyan nézed meg? Gondolkozz egy kicsit, mielőtt írsz valamit.
2010. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 bp1985 ***** válasza:
Ja meg még annyi, hogy ne mondd azt, hogy életedbe soha semmilyen illegális dolgot nem használtál, mindig mindent megveszel.
2010. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
találtam pretorians-t és ztrackert ahol nyilt a reg.
2010. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Tegnap 13:32:


Ezt a sorozatot nem adták ki Magyarországon pl, de ha kiadták volna se lenne rá annyi pénzem :(

2010. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Mondjuk én innen töltök azóta és meg vagyok elégedve: [link] igaz nem ncore de átmeneti megoldásnak tökéletes!
2010. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Nem megbántani akarok senkit, ezért nem mondok jelzőt, h mit gondolok azokról, akik a megvételről és a legális forrásokról beszélnek. Én azt tisztelem az ncore-ban, h meg lehet találni olyan dolgokat is, amiket megvenni nem tudsz, gondolok itt a sok film tv verziójának a digitalizálására, ami dvd-n meg sem jelenik, vagy mondja már meg nekem vki, hogy honnan tudom beszerezni az összes showder klubbot dvd? Arról nem is beszélve, h amit meg tudtam venni a boltban, arról is szeretek biztonsági másolatot tartani, mivel számos 5e ft-s dvd-m sérült meg pár év után és lett használhatatlan. És akkor nem is beszéltem még az Így jártam anyátokkal féle szinkron merényletekről és hogy mennyivel jobb eredeti, angol hanggal nézni számos sorozatot. És igen, ha több 100e ft-os fizetésem lesz, meg fogom ezeket rendelni az amazonról, már csak a jobb minőségért is. De akkor sem hiszem, hogy azon kincseket, mint akár az NCIS, ahol a magyarból kivágott érdekes részeket beleszerkesztette bár keményen dolgozó feltöltő, bárhonnan be tudom majd szerezni. A torrentezés már rég nem az illegális tartalomcseréről szól, az csak egy igen kis szférája, az alacsony fizetéssel rendelkező dolgozók, ill. diákok ideiglenes megoldása.
2010. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Amúgy én személy szerint a www.isohunt.com oldalon vészelem át az időt, magyar tartalom nincs, de a főbb sorozatokat el lehet itt is érni, igaz angolul. Hjah simán lenne kábeltv-m, ha a jó amcsi csatornákra is elő lehetne fizetni...
2010. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

13:32-asnak üzenem:

Ha talán te is leszedtél volna pár elismerten jó filmet/sorozatot ncore-ról, akkor kicsit szerteágazna a fantáziád és nem lennél ekkora barom.

2010. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szerinted a film/sorozat az egy olyan dolog, amit ha nem halmoz magának az ember, akkor szegényes lesz a fantáziája. Micsoda logikai győzelem.
2010. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!