Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor átváltok egyik oldalról...

Amikor átváltok egyik oldalról a másikra hirtelen fekete kockák, téglalapok kezdenek el mozogni itt, ott, aztán megállnak, majd pár perc múlva megszűnik a jelenség. Mitől lehet ez vajon?

Figyelt kérdés

Ez pár napja jött elő, és egy nap kb 2x fordul elő..még..

Minden oldalon tapasztaltam már, egyedül a gmail-levelezésemnél nem-) Nem tudom monitor hiba lehet e vagy böngésző hiba..esetleg gép? ..bár az meg vadi új.


2018. ápr. 28. 15:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2018. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Nekem is ez volt egy ideje a gondom, ma letöltöttem egy frissítést a Chrome-hoz, azóta nem kockáz.

Frissítés száma: Verzió: 67.0.3396.62

Próbáljátok meg.

2018. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár most az Opera bevált, de azért megpróbálom ezt is.
2018. jún. 1. 04:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!