Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A MEGA felhőtárhely most 15...

A MEGA felhőtárhely most 15 GB-t add ingyen, vagy 50 GB-t?

Figyelt kérdés

Kicsit most össze vagyok zavarodva. Olvastam ha regisztrálunk 30 napig 50 gigát kapunk utána lecsökken 15 gigára, de ha letöltőm a szinkronizáló klienset PC-re telefonra akkor kapók 2x20 gigát és ha valakit meghívok akkor kapók 10 gigát, de ez is csak pár honnapig és le csökken újra 15 gigára.


Ez tényleg igaz?



2018. jan. 14. 13:18
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Mediafire-ről mi a véleményed?
2018. jan. 14. 17:19
 22/49 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fogtok ingyen Filmeket nézni a Videómegosztókon illetve képeket, meg egyéb dolgokat sem fogtok ingyen felhőtárhelyre rakni,Felháborító!
2018. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
50%

Ez bizonyíték arra, hogy kihalnak. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

Akkor a felhőtárhelyek is kifognak halni, v megszűnnek, ez a 2018- a kihalásról fog szólni..

2018. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

#20,#21: Nem vagyok jós, nincs kristálygömböm, úgyhogy nem tudom mit hoz a jövő.

Ha biztosra akarsz menni, akkor a #16-os hozzászólásomban szereplő "aranyszabályok" szerint jársz el a fontos adataiddal.


Amit kinyomtatható, azt kinyomtatsz, amit fotópapíron előhívatható, azt előhívatsz, használj CD-t, merevlemezt, felhőtárhelyet, stb... és ezeket a dolgokat tárold egymástól független helyeken. És bizonyos időnként ellenőrizd a minőségüket.


#22,#23: Ne hisztizz már.

Alapvető közgazdasági tény, hogy nincs semmi ingyen, másrészt a felhőtárhelyeket, videófeltöltőket pénzes előfizetők is használják/van hirdetésekből/adatelemzésből bevételük, harmadrészt a szerzői jogtulajok jogosan tőrlik az illegálisan megosztott tartalmakat (bár ez úton is vannak fejlődési irányvonalak). Szóval korán sincs vége.

És a torrent tartalma sem örökkévaló: az emberek nem tárolják örökkévalóságig a zenéket/filmeket, változik az ízlésük, a gépeik élettartama véges.

2018. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Én tárolom a zenéket filmeket mert előbb utóbb internetről le törlik, hiába létezik Netflix ott is le törlik meg HBO GO-n is, ezért se fizetnék érte, 2-3 év után meg akarom nézni a filmet és már sajnos nem elérhető el ez vonatkozik a zenei szolgáltatásokra is.


Van pár olyan filmem ami már sehol sem elérhető az interneten.

2018. jan. 14. 18:19
 26/49 anonim ***** válasza:
#25: Ez van, semmi sem örök ("csak a halál és az adó" - Benjamin Franklin).
2018. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Mediafire-ről mi a véleményed? Biztonságos?
2018. jan. 14. 18:29
 28/49 A kérdező kommentje:
És a Box-ről mi a véleményed? Biztonságos?
2018. jan. 14. 18:34
 29/49 A kérdező kommentje:
És a Dropbox-rol mi a véleményed?
2018. jan. 14. 18:36
 30/49 anonim ***** válasza:

#27,#28,#29:

1. Ez nem chat. Szedd össze a gondolataidat.

2. A Box, Dropbox hasonlóak a Google Drivehoz vagy a Microsoft One-hoz. Ugyancsak érvényes rájuk, hogy semmi sem örök.

3. A mediafire meg inkább a data.hu-hoz hasonló webes felületű alkalmazás.

4. A biztonságosságról meg már #7-es hozzászólásomban kifejtettem: ha tartasz attól, hogy belenéznek az állományokba, töltsd fel titkosítottan és anonimizáltan (hogy a fájlnévből ne lehessen rájönni mit tartalmaz).

2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!