Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A MEGA felhőtárhely most már...

A MEGA felhőtárhely most már csak 15 gigát add ingyen?

Figyelt kérdés

Olvastam külföldi oldalakon is hogy csökkent a tárhely.


Ha letöltöm ezeket az alkalmazásokat akkor növekszik a tárhelyem, de azt olvastam csak ezek is 30 napig. Igaz lehet?


Kép: [link]

Kép: [link]


Olyan rossz lett ez a MEGA mint az OneDrive. Direkt csinálják ezeket az emberekkel?


Inkább zárnák be ezt a kettő felhőtárhelyt.



2018. jan. 5. 16:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Ingyen tárhelyet szolgáltatnak. Ingyen. Popsidat ne nyalják ki?
2018. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Ja, milyen szemetek, hogy változtatják a tök ingyenes szolgáltatásukat, inkább zárjanak be. No comment.
2018. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem lehet rendesen válaszolni.


A sók adatot le törlik akkor van a baj ezzel a csökkenéssel.

Szerencse engem nem érint hogy elvesznek adatok.


A sók illegális film megosztás Megáról a letöltő oldalakra hamarosan a rendőrök be zárják mint a Megaupload-ot.

2018. jan. 5. 20:11
 4/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te miről beszélsz. Nekem alapból 50 gigát adott. De akkor lehet hogy ez csak 2018-tól érvényes, nem tudom.


De ha oda van a többihez is írva mellé akkor lehet hogy csak 30 napig ad bónuszt.


Hogy miért csinálják?

Sok pénzt akarnak.

2018. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én most csináltam új fiókot, 50 gigát adott.
2018. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Csak 30 napig lesz.
2018. jan. 6. 12:04
 7/34 anonim ***** válasza:
46%

Felhő tárhelyeken semmi értelme tárolni bármi meg történhet, cikkek, [link]


[link]

Volt olyan is hogy a Mega feltörte a képeket egyik felhasználónál

külső-belső Merevlemezen jobb inkább tárolni.

2018. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Video megosztókra sincs értelme feltölteni, mert ott is törölhetik, a Videán még a saját tartalmú videót is törülhetik, volt már nálam ilyen esett..
2018. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

#7: Ezek ugyanolyan jó alternatívák. Mondjam hogy baromság merevlemezen tárolni, mert átlagosan 5-10 évente tönkremegy, leejted vége, ellopják megnézik az adataid? Ennek ellenére van elönye is.


Tudni kell a korlátait, biztonságát, elönyeit.

2018. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

wampax Akkor szerinted hol tároljam a sók letöltött kedvenc filmjeimet kb 2000 db, és letöltött zenéket kb 1000 db, és sók képet a volt barátnőimről?


Hol vannak biztonságban az adatok?

Tudom több helyen is kell tárolni őket, de most nem ez a kérdés. Te azt mondtad nem biztonságos nagyon a merevlemez.

2018. jan. 7. 02:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!