Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A MEGA felhőtárhely most már...

A MEGA felhőtárhely most már csak 15 gigát add ingyen?

Figyelt kérdés

Olvastam külföldi oldalakon is hogy csökkent a tárhely.


Ha letöltöm ezeket az alkalmazásokat akkor növekszik a tárhelyem, de azt olvastam csak ezek is 30 napig. Igaz lehet?


Kép: [link]

Kép: [link]


Olyan rossz lett ez a MEGA mint az OneDrive. Direkt csinálják ezeket az emberekkel?


Inkább zárnák be ezt a kettő felhőtárhelyt.



2018. jan. 5. 16:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Videómegosztókra semmi értelme mert törölhetik,"

Persze, ha szerzői jogot sértő tartalmakat töltenek fel, akkor nem csoda, hogy törlik.


"legutóbb feltettem egy családi videót amit én készítettem, de törölte"

Gyanítom ha aláfestő zenének jogdíjas zenét raktál be, nem csoda, hogy törölték.


"egyáltalán a neten semmit nem lehet biztonságosan tárolni"

Mégis használják ezeket a lehetőségeket - cégek is, pénzért is. Ha annyira paranoiás vagy, használj végponttól-végpontig terjedő titkosítást illetve anonimizálást.

2018. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Felhő is törli a szerzői jógi tartalmakat?


Titkosítani meg felesleges ennyi filmet egyenként, mert meg őszül a hajam, mert sokáig tart és a feltöltés is, és ha meg akarom nézni a filmet akkor megint le kell töltenem és kicsomagolni hogy elérjem a filmet.

2018. jan. 7. 14:49
 23/34 anonim ***** válasza:

21-es válaszoló nem tettem semmmi jogsértő zenét, csak simán felraktam mivel össze-vissza vágtam őket és így egybesítettem őket és mégis törölte a videa.. de nem csak nálam fordult elő,, pl [link]

[link]

[link]

Ezek saját felvételűek, pedig semmi zene nincs benne, erről ennyit.

2018. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Felhő tárhely adatvesztések:

[link]


[link]

2018. jan. 7. 14:59
 25/34 A kérdező kommentje:

Akkor a Indavideó, Vimeo, Dailymotion is törli még a privát filmeket is mint a YouTube?


Azt vettem észre mostanság nagyon sók online filmes oldalakon a videómegosztókról nagyon törlik le a filmeket.

2018. jan. 7. 15:03
 26/34 A kérdező kommentje:

Felhő tárhely meghibásodás:

[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 7. 15:09
 27/34 anonim ***** válasza:

De olvasd is el ezeket a felhös cikkeket...


- Sufnicég vett egy Amazon fiókot, jó marketinggel eladta 200 cégnek mint megbízható felhö. A jelszót pedig tippre leírták egy papírra az irodában.

- Google Drive spamfelismerö megörült, 1 napra nem engedélyezte a saját doksik módosítását

- Google Sync, automatikusan szinkronizálja a mappákat amiket beállítasz

- Pár óráig nem volt elérhetö a Google egy másik földrészröl

2018. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én legutóbb teszteltem a Dailymotion-t, sajnos ott is törlik a privátot is, és előbb utóbb a fiókot is.

A Vimeo-n is törlik, de privátot még nem törölték nekem.


Indavideó és videa még nem törölt le nekem privátba rakott filmeket.


Én a felhő tárhelyekbe nem nagyon bízok meg, mert a Google is csökkentheti a tárhelyet mint a Microsoft és törölt pár fájt, és közbe bele nézhetnek a felhőbe, vagy nem lehet bejelentkezni a fiókba, a kisebb tárhelyek meg becsődölnek.



Szerintetek is igazam van a felhő tárhelyekkel kapcsolatban?

Melyiken érdemes tárolni akkor a filmeket zenéket, Felhőtárhelyen, videomegosztón, CD, DVD, BLU-RAY lemez, Pendrive, SSD, SD kártya, merevlemez, LTO, VHS szalag, Magnószalag?

2018. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A videómegosztó oldalak mint pl Indavideo és társai előbb-utóbb végüket fogják járni...
2018. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

wampax SSD-t mindennap használom akkor ki bír 6 évet?

Azt mondtad, A flash memóriák (ssd, pendrive, memóriakártya) egy idö után elvesztik az adataikat, ha nem használod folyamatosan. Akkor 8 éven belül tönkre megy?


Itt minden adattárolóról beszélnek: [link]

2018. jan. 7. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!