Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Semmit mondó warezfórumok...

Semmit mondó warezfórumok miért etetik azzal a népet, hogy jogvédők záratták be oldalukat?

Figyelt kérdés

Miért nem vallják be, hogy a weboldal fentartásához nem értenek, és nem tudják kijavítani mondjuk az adatbázis hibát, ehelyett azzal jönnek hogy a jogvédők bezáratták az oldalt.

Szerintetek foglalkozik egy napi alig 800 látogatót számláló takony warez fórummal egy jogvédő szervezet, miközben több lehúzós fizetős ftp, százezres napi látogató számot számláló torrent oldalak működnek?


2010. máj. 29. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki felnyomta őket, akkor nagyon is foglalkoznak velük. Nem olyan ritka dolog ez, mint hiszed.
2010. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Például állítólag a legutóbbi razziát, ami majdnem egy hónapra megbénította a magyar torrent közösséget, valami ilyesminek köszönhetjük. A fizetős SMS webes FTP-ket üzemeltetők lepaktáltak a zsarukkal.
2010. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Erről én is hallottam. Tehát ha mondjuk havidíjat fizetek a jogvédőknek, akkor mehet tovább az én oldalam is (ami ugyan nem fizetős SMS FTP, de ettől még meg kenhetem őket, nem?)
2010. júl. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!