Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan torolhetem magam a...

Hogyan torolhetem magam a gportal.hu-rol? Nem tudom fizetos, that a netszolgaltato kerni fog e penzt hogy hasznalom az oldalukat.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Belépsz a honlapodra, beállítások, majd alul kéred a honlap törlését. A 2. mondatod nehezen érthető, de ha jól veszem ki, arra akarsz célozni, hogy törlésért kell-e fizetni.


Nos, a gportal-ra egyszer kell fizetni, mégpedig a legelején, 200 Ft-ot. Többet nem kell, hacsak extrákat nem akarsz, tehát tudtommal törlésnél sem.

2009. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csupan szeretnek egy internetes oldalt hasznalni ahova feltolthetem a gyakoro szovegeimet es a fenykepeimet ha esetleg "elszall" a gépem.Nem reklamozni szeretnem magam tarolo dobozkent hasznalnam...
2009. ápr. 2. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor neked inkább az mlap.hu-t ajánlom.

12/L

2009. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!