Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A keresosavba beirt dolgokat...

A keresosavba beirt dolgokat megjegyzi a gep, hogy torolhetem ki? nemszeretem hogy midig megjelenik mikre kerestem re (internet explorerben)

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
onnan sehogy,csak az előzményekből törölheted...max.írj be minél több új címet, előbb-utóbb eltűnik az amit törölni akarsz..
2008. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én Mozillát használok, de szerintem ha a keresősávban rámész egy sorra és delt nyomsz akkor kitörlődik még ie.-ben is. Vagy nyomsz jobb egérgombot a törölni kívánt soron és a tulajdonságok között is megtalálod a törlést.
2008. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

eszközök/internetbeállítások/böngészési előzmények törlése/...

vigyázz nehogy kitörölj valamit,ami kellhet még(pl jelszavak,ha nem tudod vagy nincs kiírva valahova)


a google toolbar(eszközsor) tisztítása-legördíted,clear history


egyébként meg használj firefoxot,mert gyorsabb,biztonságosabb,kezelhetőbb stb:


[link]


ott egyébként:eszközök/beállítások/adatvédelem...

2008. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy a jobb felső sarokban lévő keresősávból akkor törli az ie,ha a az űrlapadatok törlését (is) kiválasztod.Az első válaszoló zöldségeket beszél,természetesen törölhetsz minden internetnyomot,nem kell várnod,amíg felülíródik.Szép is lenne egy munkahalyen pl.Legfeljebb egy hacker tudja visszaállítani vagy egy laborban valaki.:)
2008. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
az első válaszoló vagyok,elnézést kérek,nem akartam félrevezetni a kérdezőt,csak én is próbáltam már segítséget kérni ez ügyben és nekem ezt a válszat adták többen,ezek szerint nem hozzáértőket kérdeztem:-(... még1x bocsi.-a kérdezőnek:bocsi h.offoltam.
2008. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
sziasztok egyikotok valasza sem segitett rajtam, a jobb klikk egyaltalan nem mukodik , az elozmenyeket tudom torolni, a latogatott oldalak nem zavarnak, hanem a keresosavban megadott dolgok, az idegesit, amugy mozzillat hasznalok, de van olyan oldal ami csak ie-ben megy, es idegesit a keresosavban ez asok minden nem tudom sehogy se torolni. valami mas otlet? jah, google toolbar nincs.
2008. okt. 17. 17:45
 7/15 anonim ***** válasza:

A jobb klikk menü helyett egyszerűbb a del billentyű (amint említette az első válaszadó), persze nem vágom, hogy működik-e ie szörnyben, sajna rég fürgébbet használok :) A legegyszerűbb (bár ez rajtad nem segít), ha valami "sandbox" dolgot keres az ember, ami "befoglalja" a böngészőt, míg kényes infókat nézel, és egyetlen mappába menteget alapesetben mindent, amit a böngésző művel a vinyón. Lásd:


[link]


Még ügyesebb dolog, ha a gépen mindenki a saját felhasználói fiókját uralja.

2008. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vazzeg,ne legyél már szőke!A keresősávba beírt adatokat is a böngészési előzmények törlése opciónál tudod törölni.Ha az összes törlése gombot választado,és a felugró ablakban is beixeled a kis négyzetet,lesz egy olyan ie-d,mintha szűz tiszta lenne.A google toolbarból meg már leírtam,hogy kell,ha arra gondolsz.
2008. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sorry,nem olvastam végig.Ha google toolbar nincs,akkor két dolog van.A google keresőjére gondolsz az ablak közepén vagy pedig az ie beépített keresőjére a jobb felső sarokban.(az is ugyanúgy a guglihoz csatlakozik alapbeállításon)Tök mindegy,ugyanúgy:eszközök/internetbeállítások/böngészési előzmények törlése/...Itt elég,ha az űrlapadatokat kiválasztod,és ki fogja törölni,a legközelebbi ie indításkor már nem lesznek ott.Kipróbáltam.De úgyis a rókát használod,kitörölhetsz mindent,nem vész el semmi.
2008. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
figyuzzatok, nem vagyok se szoke se dilis, azert kertem a segitseget, mert pont ugyanezt csinaltam elozmenyek torlese, es csak az elozmenyeket torli, felugro ablak nincs semmi mast nem torol, ha fajlok torleset adom, akkor se torli. igen mellesleg a google keresosavjara gondoltam, es aztan ha barmelyik keresobe, ugyanugy yahoo vagy akarmi mas irok valamit ugyanugy megjelennek, nem torli ki, hiaba torlom az elozmenyeket...ez a bibi, az elozmnyeket eddig is tudtam torolni
2008. okt. 18. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!