Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A keresosavba beirt dolgokat...

A keresosavba beirt dolgokat megjegyzi a gep, hogy torolhetem ki? nemszeretem hogy midig megjelenik mikre kerestem re (internet explorerben)

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2008. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát de igenis szőke vagy. Figyelj. Megnyitod a googlét, vagy amelyik keresőből törölni akarsz. Az üres böngészősávba mikor kiírja, miket kerestél, ráviszed az egeret, és a klaviatúrán nyomogatod a del-t. TUTIRA törli, én is így szoktam.
2008. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ez okes lenne, ennyire nem vagyok azert antitalentum, csak a helyzet az hogy nekem nincs ilyen beallitas, ez ie-6os, es xp alatt, nem vista alatt van. es nincs olyan menu, csak az elozmenyeket torli, a latogatott oldalakat, a gugli keresosvjaba megadott dolgokat nem...
2008. okt. 18. 15:12
 14/15 A kérdező kommentje:

nah, megoldottam a problemat, sehogy se torolte, pedig masnal ment amit tanacsoltatok

a winbol toroltem a dolgokat a temporary es minden ilyen internet cuccot

igy sikerult csak

2008. okt. 18. 15:15
 15/15 anonim ***** válasza:
1.Töröld ki a keresődből azt a szót, amit el akarsz tüntetni. Pl. makró. 2. Írd be még egyszer a törölt szó első betűjét: m. A kereső alatt ismét megjelenik, méghozzá árnyékoltan a teljes szó: makró (sőt minden más eddig beírt szó, amit még nem töröltél ki, és m betűvel kezdődik) 3. Erre (nem a felső, keresőbe írt szóra) del és volt problémád, nincs problémád.
2008. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!