Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárolni, ha lehet 150000 alatt. Nézegettem a különböző gépeket különböző véleményekkel de már teljesen összezavarodtam. Egyetemre és a munkához kéne (főleg csak jegyzetelés), de azért nem bánnám ha másra is jó lenne ill. régebbi játékokat (Counter) elvinne. De a lényeg, hogy 4-5 évet simán elmenjen, megbízható legyen, az aksija bírja, ne essen szét stb.

Már sokat megnéztem, de nem tudom melyik miért jó pl:

ASUS X555UA-XO073D

Dell Inspiron 5558 INSP5558-114

Dell Vostro 3558 V3558-34

HP 250 G5 W4N56EA

stb. stb. stb.

Köszönöm a segítséget mindenkinek.



2016. aug. 23. 13:53
 1/1 FÁ04 válasza:

Helo.szerintem Lenovot vegyél azok a legjobbak,bar ez mindenkinel mas.Hp-t ne vegyel azok inkabb irodai munkahoz jok.Mostnara mar eleg jok az Asus notebookok.

ha akarod hogy azert elvigyen jatekokat is akadas nelkul ennyiert nem hiszem hogy talalsz,egy 180 000-et szanjal ra.

parameterek amelyek kenenek: 8gb ram,2,40ghz,4 magos legyen-ez kizarja az intel pentium procit mert azok csak 2 magossak,Quad core vagy i3-as legyen,bar lehet egy pentium gyorsabb mint egy i3,de azert a mai szamitogepekhez kell a 4 mag


Az en gepem LenovoG700

Nagyon jo notebbok,pentiumos,de jo,elviszi a jatekokat is.

2016. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!