Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek az...

Milyen laptopot vegyek az alábbi célra? Használtan megéri venni?

Figyelt kérdés

Erre a célra használnám: Photoshop újabb verziói gond nélkül menjenek, illetve egy Sony Vegas Pro 12,13


Szeptembertől egyetemre fogok járni, programozó felsőoktatási képzésre, gondolom ehhez is kell majd több beadandó munka.


Játék nem olyan fontos, ez nem lényeg, bár ha pár kisebb játék elmegy rajta,(egyetemi előadásokra jó kis iődtöltés...:D) az nem gond :D de ez tényleg nem lényeg, csak az hogy a fentebbi kritériumoknak tökéletesen megfeleljen.


Ár. Hát nem tudom. 40-50-60 ezerből milyet lehet venni? (használtlaptop oldalon láttam, hogy külföldről vásárolnak fel, céges laptopokat, és sok olyan van ami ilyen kategóriában ötvenezerért olyan, annyit tud, mint az új pl 120 ezres) ez igaz?


2016. aug. 16. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Gond nélkül... Haver, az én 200k-s pc-en nem megy gond nélkül a Ps, pedig benne van egy 4770 i7 meg 32gb ram. Egy csöves 60k-s laptopnál nem tudom mit vársz...


Ad2, tapasztalatból mondom, hogy te nem fogsz előadásra laptopot vinni, nehéz, törékeny, lemerül, problémás. Ahol gép kell ott kapsz, ahova nem, oda felesleges.

2016. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan igénye van a psnek? Van itthon egy pöpec gép, lényegeben én használom de mégsem. Családi gép, mindig van ott valaki és nem nézik jó szemmel ha pselek vagy videót vágok sokáig. A másik gép még egy nagyon régi, 512mb ram, ilyenek.. Azon valami nagyon regi pst futtatok, raferfne ág új, ezért gondoltam egy laposra, legalább horodzmi is tudnám

Egyébként visszatérve, az nem tudom hogy lehet, nekem az előbb említett gép, gyengébb mint a tiéd (a családi) régebb fajta amd, mondjuk 6gb ram

De a lenyeg h összbe kb 120 volt olyan 4 éve és viszi gond nelkil

2016. aug. 16. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz jó használt gépeket, ezek is külföldi céges laptopokat árulnak.

[link]

2016. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves elso valaszolo. Valamit ott nagyon elbasztal ha 32gb rammal nem megy a ps :,D. Nekem 8gb vel tokeletesen megy.


Mar 80 ezerert nagyon jo kis laptopokat kapni. En azt mondom ASUS X540LA-XX002D Notebook egy ilyennel el lehet elni. + a helyedben hasznaltat vennek.

2016. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!