Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Életem első laptop vásárlása élőt állok és semit sem tudok mijen szempontokat kell figyelembe venni,én olyanra gondoltam amin még el menni egy GtaV féle játék és hogy tudjak vele kiselőadásokat készíteni meg ilyesmi.Mi a véleményetek az Asus laptopokrol ?100,000ft vagy afelett max 50ezerrrel gondoltam hogy ott talán már vannak jó laptopok.Kerlek Segítsetek miket nézek vgy ajánlatok valamit!

2016. aug. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ebből a 150 ezerből vegyél pár 3.-4. osztályos nyelvtankönyvet, utána gyűjts még kb 100 ezret. 250 ezer körül van olyan laptop ami viszi a "gtav féle játék"-ot
2016. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100K-ból TUTI h nem kapsz oLYan laptopot amin fut a GTA V, sőt még 150-ből sem. 100-150K-ból tudsz venni oLYan laptopot amin tökéletesen tudsz netezni, viszi a Microsoft Office programokat.

Viszont a laptopok alapból nem játékra vannak.

Max a Gamer Laptopok, de azok 300-350K fölött kezdődnek!

De 150K-ból egy egész normális gépet össze tudnál rakni, viszont gondolom neked laptop kell :/

2016. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen laptop kell szóval 200ft körül kell gondolkodni.Hát szomorú vagyok mert azért az elég sok pénz és gondoltam hogy ebyipénzből csak kapok egy jo laptopot mert az egyik ismerősömnek is ilyesmi árkategoriába van a laptopja es nekki épp elmegy a a gtav de többi játék is rendesen fut meg van rajta Office. Mégis azér kérlek ajánjatok már valmilyen laptopot mert jo lenne ha tudnék valamit a dologról és irjatok utána árkategóriát! Elore is kösz
2016. aug. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!