Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony vaio nem bootol usbrol...

Sony vaio nem bootol usbrol es dvdrol sem?!

Figyelt kérdés
sony vaio vpceht szerettem volna ujratelepiteni, de a telepito sajnos nem jo, mint ez a telepites utolso fazisaban kiderult. az elmult napokban rengeteget szivtam vele, mert nem volt masik gep, amivel megoldhattam volna a problemat, aztan mikor lett, az valami eszmeletlen lassu es a legtobb program nem is kompatibilis vele. csinaltam egy win 7 telepito dvdt, nem bootol be (eleve nem is tudom, hogy hogyan lehet vaiot dvdrol bootoltatni, ugyanis a biosaban nincsen ilyen beallitas!! es mar ez kiakaszt..), aztan csinaltam win xpt pendrivera, de mostmar hiaba nyomkodom az f11et (eddig azzal bootolt be usbrol), nem csinal semmit, ugyanugy inditana a rendszert, dehat az ugye nincs rajta.. ha valaki tud segitsen legyen szives, mert mostmar nagyon probara teszi az idegeimet. ezerszer telepitettem ujra laptopot es pct is, soha nem kinlodtam ennyit semmivel. idegolo

2016. júl. 29. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Bios gyári beállítások visszaállítása után sem boot-ol?
2016. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közben megoldódott nagy nehezen, sikerült egy rendes gépet szerezni, és több program letöltésével megoldódott a probléma :)
2016. júl. 31. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!