Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép nem ad jelet a monitorna...

A gép nem ad jelet a monitornak, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régi pc, megcsináltam, hogy működjön, aztán egy idő után 2 hétig nem kapcsoltam be, azóta nem működött... Ma jutottam el a "szereléséhez"... Ki kellett cserélnem a tápot és megint minden műkszik (összes ventillátor pörög, minden led világit, stb...) Csakhogy nem bootol a rendszer, és nem ad jelet a monitornak... Nagyon gyengén értek a gépekhez.... Valami tipp?

#Pc nem ad jelet a monitornak #Pc nem bootol
2016. júl. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg memória probléma.
2016. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy ram, vagy vidikártya vagy a legrosszabb eset elromlott a BIOS. Ha sajnos a BIOS romlott el akkor az egész alaplap kuka. Ha már az egész alaplap kuka akkor már lehet nem gyártanak még egy ugyan annyi tűs alaplapot. Ami nagy baj mert akkor proci csere is.
2016. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!