Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA V patch-el nagyobb FPS-t...

GTA V patch-el nagyobb FPS-t produkál?

Figyelt kérdés

OLyanokat kérdek akik tapasztalatból beszélnek, tehát aki kipróbálta az alapot és a patch-elt verziókat.

Jelenleg a normál verzióval 20-25 FPS-t produkál fullHD-n legalacsonyabb beállításokkal. Ha feltelepítem a legújjabb patch-et akkor ez mennyivel fogja megnövelni az FPS-t?

gép:

i5 2400 3.1 Ghz quad core

8 gb ram 667 Mhz

asus gt 730 2gb ddr3 128 bit

250 GB-s hard Western Digital



2016. jan. 19. 13:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Meglátna élőben lehet olyan patchet kapnál tőle, hogy egyből gyorsan futnál. :)
2016. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A szarkeverőkek üzenem hogy sikerült megoldanom a problémát. Városba megvan a min. 35 fps ezen a "vackon". Nekem ez pont elég semmi se lehetetlen. Ti mondjátok hogy örüljek hogy így is ment pedig még lehetett növelni az fps-t csak ti direkt szarozzátok a msét mert nektek kicsivel jobb kártyátok van. Ilyen bunkó emberekrt még nem láttam mint ti!

Akinek nem inge ne vegye magára, ez csak a túl okosaknak szól

2016. jan. 23. 07:58
 23/24 anonim ***** válasza:
Magadba véletlenül se keresd a hibát.
2016. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hehe, én még 9800gt-vel is játszottam a gta5-tel natív 800-600as kis ablakban, 4 giga rammal

Csak akarni kell :)

2017. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!