Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA V patch-el nagyobb FPS-t...

GTA V patch-el nagyobb FPS-t produkál?

Figyelt kérdés

OLyanokat kérdek akik tapasztalatból beszélnek, tehát aki kipróbálta az alapot és a patch-elt verziókat.

Jelenleg a normál verzióval 20-25 FPS-t produkál fullHD-n legalacsonyabb beállításokkal. Ha feltelepítem a legújjabb patch-et akkor ez mennyivel fogja megnövelni az FPS-t?

gép:

i5 2400 3.1 Ghz quad core

8 gb ram 667 Mhz

asus gt 730 2gb ddr3 128 bit

250 GB-s hard Western Digital



2016. jan. 19. 13:30
1 2 3
 1/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
kisebbet
2016. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

"asus gt 730 2gb ddr3 128 bit"


Ezen a vackon semmilyen patch nem segít.

2016. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már bánom hogy nem irtam oda a végére, de eszembe volt... Nem azt kértem hogy vacakozzátok, vagy aláminősítsétek a gépem hanem az ami a címben is szerepel.. És akkor mi van ha nincs egy GTX-em? Akkor már nem is szabad játszanom?
2016. jan. 19. 14:03
 4/24 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta. Csak azt kéne felfogni, hogy gyökér, komoly játékra alkalmatlan vga-n szoftveresen nem segítesz sehogy.
2016. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Elmondanád nekem akkor hogy a gta san andreas miért megy full grafikán 60 FPS-el, Minecraft full grafika 60 FPS, Cobra 11 Crash Time 2 full grafika, hitman absolution medium-high beállításon, ETS 2, farming simulator 15 medium-high...

Te azt nézed hogy egy normális videókártya az olyan, amelyik 4K felbontással 99 FPS-el viszi ultrán a GTA 5-öt?

A videókártyát tekintve hiába szeretnék egy újjat venni, a jelenlegi tápom nem tudja ellátni a videókártyát árammal, mert ahoz olyan kell amiből jön ki külön kábel arra is, és a GT szériából ez volt azthiszem a legjobb, valamint alaplapból kapja az áramot. Tápot szintúgy nem tudok cserélni. HP elite 8200-as gépem van és ennek a tápja nem 20(+4) pin-es hanem 6 pin-es. És kerestem ilyen tápokat de nem találtam, csak ugyan olyat amilyen van nekem is. És még hogy alaplapot is cseréljek, az már összesen túl sokba jönne ki. Ha lesz saját fizetésem akkor olyan PC-t rakok össze magamnak ami megfelel az igényeimnek, de én nem vagyok az a fajta aki kiköveteli a szüleitől... (mielőtt le 12-éveseznél 17 vagyok..)

2016. jan. 19. 14:19
 6/24 anonim ***** válasza:

Elmondanád nekem akkor hogy a gta san andreas miért megy full grafikán 60 FPS-el, Minecraft full grafika 60 FPS, Cobra 11 Crash Time 2 full grafika, hitman absolution medium-high beállításon, ETS 2, farming simulator 15 medium-high...


Mert ezek régi játékok, azoknak meg ez is elég. De a GTA V ezeknél azért komolyabb grafikával rendelkezik, márpedig ez az olcsó vga nem képes komoly grafikus megjelenítésre. A 2 giga vram meg parasztvakítás.


És akkor mi van ha nincs egy GTX-em? Akkor már nem is szabad játszanom?


De, csak el kéne fogadnod a kártyád határait.

2016. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A minimális rendszerkövetelményt kielégíti a gépconfigom, ezért hadd ne mond meg hogy mivel játszodjak. Ha nem tudsz erre a kérdésre válaszolni: "GTA V patch-el nagyobb FPS-t produkál?" akkor nem vagyok kíváncsi a válaszodra. Okoskodj máshol ha ennyire unatkozol.
2016. jan. 19. 14:54
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Ej de buta vagy, miért nem a gta kettőhöz hasonlítottad? Amúgy ki fog jönni egy patch, amitől bármilyen gépen el fog futni a gta5, még androidon is, kis hekkeléssel még a nokia 3310-esre is fel tudom rakni majd vele.
2016. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A technika mindent megold ;)

Például valaha is képzelted volna hogy a GTA San Andreas meg fog jelenni mobilra? :"))

Viccet félretéve úgy látszik nem vagytok tisztában hogy mire gondoltam. A Patch-ok tartalmaznak javításokat, optimizálásokat. Ezért egy olyan ember válaszát kértem aki több verzióval is játszott, és tapasztalt FPS változást. Nem arra gondoltam hogy most 25 FPS-ről fel fog ugrani 60-ra, hanem hogy 5-10 FPS-el növekedik-e.

2016. jan. 19. 15:08
 10/24 anonim ***** válasza:

Igen az igaz, hogy optimalizálnak meg miegymás, de 5-10fps változást se fogsz tapasztalni. Talán ha 1-2%-ot javul, de az nem érződik.

És nem azért mondják itt amit mondnak, mert unatkoznak, hanem mert sajnos ez az igazság. Amit valamiért TE nem igazán akarsz elfogadni. Örülj neki inkább, hogy ennyire fut.

2016. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!