Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA V patch-el nagyobb FPS-t...

GTA V patch-el nagyobb FPS-t produkál?

Figyelt kérdés

OLyanokat kérdek akik tapasztalatból beszélnek, tehát aki kipróbálta az alapot és a patch-elt verziókat.

Jelenleg a normál verzióval 20-25 FPS-t produkál fullHD-n legalacsonyabb beállításokkal. Ha feltelepítem a legújjabb patch-et akkor ez mennyivel fogja megnövelni az FPS-t?

gép:

i5 2400 3.1 Ghz quad core

8 gb ram 667 Mhz

asus gt 730 2gb ddr3 128 bit

250 GB-s hard Western Digital



2016. jan. 19. 13:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

"Viccet félretéve úgy látszik nem vagytok tisztában hogy mire gondoltam. A Patch-ok tartalmaznak javításokat, optimizálásokat."


Nézd, a videokártyád egy vicc. Egy 15 ezer forintos vacak. Lehet, hogy nem esik jól ezt olvasni, de ez van. A világon nem létezik patch, ami gyorsít annyit a játékon, hogy ezen élvezhető legyen. Burzsuj szärházizz le itt mindenkit, de ezen csak a csere segít. Ez nem lenézés vagy felvágás, hogy nekünk jobbak, ezek a kőkemény tények. Ez egy ilyen hobbi.

2016. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mielött okoskodni kezdel hogy a patch nem segít, igen is segít. Feltelepítettem a sima GTA 4-et, high-low beállítással ugyan 30 FPS volt de minden 15-ik másodpercben megakadt vagy 2 másodpercre. Azt a javaslatot kaptam hogy rakjak rá patch-et. Felraktam az 1.0.7-es patch-et és megoldotta a problémát. max beállításon fut 30 FPS-el. Szerintem mégse annyira szar kártya, te alábecsülöd. Volt már ilyened? Mert hiába hasonlítgatod össze a számokat a neten más videókártyával szemben nem mindig adnak valós eredményeket...
2016. jan. 19. 16:51
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Komédiába illően idióta vagy...
2016. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

Egy patch tényleg segít. Kijavítja a játék egynémely hibáját (pl. mikrolaggok, netán kifagyási hibákat). Az optimalizációt meg ne úgy képzeld el, hogy annak köszönhetően a gyengébb hardvereken is sokkal jobban fog futni, hanem inkább úgy, hogy azon a hardveren amin jól elfut azon egy kicsit simábban fog futni, de ezt nem hinném, hogy sokan lennének képesek észlelni.

Amit viszont te akarsz az az FPS növekedés. Na, az nem fog menni.Pláne nem az általad áhított 5-10 FPS-t. Az a jelenlegi FPS számod 50%-át is jelentené. Az azért meg már egy jelentős növekedés. Ennyit azért semmilyen patch nem fog javítani.

Senki nem nézi le a kártyádat, meg nem is becsüli le, hanem inkább te becsülöd túl. Arra amire kitalálták tényleg jó ez a kártya (csak a középkategóriás prociba integrált megoldások sokszor jobban teljesítenek nála), még játszogatni is lehet vele, de te már kezded nagyon eltúlozni a dolgokat. Felhozod itt különböző 8 éves játékokat, hogy azokat milyen jól viszi, aztán meg csodálkozol, hogy egy új, igazán komoly grafikával rendelkező játéknál nem úgy megy ahogy azt a 8 éveseknél megszoktad. Persze, hogy nem lesz olyan, mert ez a kártya viszonylag réginek számító alapokra építkezik és bizony ennek itt a határa. Ennél többet nem lehet belőle kisajtolni. Irreálisak az elvárásaid és nem vagy hajlandó elfogadni.

2016. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem bírjátok felfogni hogy nem az a célom hogy ultrán menjen, hanem egy pár FPS-el növekedjen, legalább a legkissebb beállításon élvezhető legyen a játék. Nem nagyok az elvárásaim, egy ilyen kártya kell birja szerintem legalább a minimumot. YT-n is néztem videókat és elviszi a játékot. És ne térjetek el a kérdésről, nekem nem az volt a kérdésem hogy vicc-e a videókártyám vagy szar, hanem hogy növeli az FPS-t vagy nem. Aki pedig túl okos és unatkozik az foglalja el magát valami mással, ne keresse mindig a vitát, vagy hogy mibe tudjon belekötni
2016. jan. 19. 18:58
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Igen, szoktak javítani a sebességen. 0-10 százalékkal. Már a 10 százalék is bődületes szám. Számold ki, neked mennyivel lesz jobb a szaroddal.
2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ebből látszik mennyi az értelmiség szinted.. Monitor előtt tudsz beszélni, de meglátnálak előben..
2016. jan. 19. 19:05
 18/24 anonim ***** válasza:

egy pár FPS-el növekedjen


15:08-kor még 5-10FPS növekedést szerettél volna. Az meg már 50%. Ha növekedne is 1-2 FPS-t az meg nem igazán látszódna meg.


em bírjátok felfogni hogy nem az a célom hogy ultrán menjen, hanem egy pár FPS-el növekedjen


De felfogtuk, hogy nem utlrán akarsz játszani, hanem csak pár FPS-t szeretnél csak te nem fogtad fel, hogy ez nem fog egy patchtől megtörténni.


YT-n is néztem videókat és elviszi a játékot


Igen, azokat én is láttam. A VGA stimmel csak más a proci meg azért nem 667Mhz-es ramokkal játszanak. És így ki tudnak csikarni 30-35 FPS-t. De ezt nem patchel érték el.

No meg olyan videók is vannak ahol szaggat, vagy nem épp túl élvezhető a játék.


Belátható, hogy egy patch nem fog segíteni. Eljátszogathatsz a grafikai beállításokkal, hátha valahol lesz valami ami miatt növekedne az fps.

Pl. megpróbálhatod azokkal a beállításokkal ami ebben a videó elejében van:

https://www.youtube.com/watch?v=Z18_2jsYGrM

de túl nagy eredményre nem kell számítani, no meg városban valószínű rendesen le fog esni az fps.

2016. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Nekem is hasonló gépem van.Először laggolt a normál grafikán.Állítottam mindent és nem volt jó.A képfrissítést kellett átállítani és jó lett!
2016. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mert a gta 4 kalap szar és volt rajta mit optimalizálni.
2016. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!