Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 6-7 ezerért ajánlanátok...

6-7 ezerért ajánlanátok valami jó kis egeret, játékhoz, netezéshez, köszönöm?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10es Attól, hogy egy egér "Logitech, Roccat, Asus" attól nem gamer egér, és attól sem, ha kényelmes.
2015. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

vezetékes egeret akarok, ez nem is kérdés, csak milyen legyen?

mennyire fontos az, h a 3 alapgombon kívül még legyen rajta 2-3 pluszban?

2015. dec. 19. 08:25
 13/19 anonim ***** válasza:

#11: Mondtam én egy szóval is, hogy a Logitech, Roccat, Asus kizárólag gamer egereket gyárt? Én csak azt mondtam, hogy a Médiában ki voltak állítva a fenti darabok. Ha szerinted a Logitech g402, Roccat Kone vagy az ASUS Sica nem gamer egerek, akkor te valami egészen furcsa párhuzamos dimenzióban élsz. Kíváncsian hallgatom, szerinted milyen "A GAMER" egér.

A kényelem pedig az egyik legfontosabb faktor az egereknél. Nem azt írtam, hogy attól gamer egér a gamer egér (ezt is csak te láttad bele), hanem hogy a Médiában ki vannak rakva, meg tudod fogdosni őket. Egy webshopos fotó alapján nem mondod meg, melyik illik jól a kezedbe.

2015. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező. Mik az igényeid, mennyit játszol, meg mivel? Mert ha Simsezel, akkor ahhoz nem kell gamer egér. Amúgy sem tudom mi ez a gamer egerezés itt, mert a kérdező sehol sem írta, hogy neki gamer egér kell. A "játékhoz" szó = gamer egér azonnal, 10 gombbal stb? Mert nálam nem, de lehet már én vagyok túl öreg 28-29 évesen, pedig 10 évvel ezelőtt klánoztam meg minden, de nem volt "gamer egerem". :D És mégis élveztem, elvoltam, jól játszottam, stb. Ne lihegjük már túl a témát. ;) Gamer egérpadot is vegyél már alá, meg gamer íróasztalt, széket.
2015. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szia, gta-znék, különféle fps-ekkel játszanék, esetleg szimulátorok.
2015. dec. 19. 10:25
 16/19 anonim ***** válasza:
#13 Nem említettél típusokat. Ezt írtad "Hogyhogy nem árulnak gamer egeret a Médiában? Tegnap voltam egy vidéki MM-ben, vagy tízféle Logitech, Roccat, Asus egér volt kibontva" -ebből nem az jön le, hogy konkrét típusokra gondolsz. Én 1 éve vettem gamer egeret, akkor benéztem a media marktba (Pest, Árkád) és rengeteg féle egér volt, de nem volt köztük egy darab gamer egér sem.
2015. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt vettem egy éve (akkor még 14ezer volt) FPS játékokhoz, nekem nagyon bevált. FPS azért kell több gomb, pl, hogy játék közben tudj váltani az egér profilok között, RPPG egérnél meg nem kell magyaráznom. Razernak van oylan RPG egere, amin vagy 15 gomb van.

2015. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez azért igen. Kérdez valamit egy ember és elkezdenek vitatkozni kommentbe. Gratulálok. Ha ennyi eszetek van hogy itt vitatkoztok és nem jöttök rá hogy senki nem kíváncsi rátok akkor csak szólok h menjetek privátba.
2016. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18: Erre sem kíváncsi senki, de te mégis úgy érezted, le kell írnod.
2016. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!