Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok egy lánynak telfonáláshoz, sms-ezéshez, rövidebbb szövegíráshoz, fényképezéshez és netezéshez?

Figyelt kérdés

A szövegírás az egyik főbb szempont, de nem szeretnék fizikai qwerty billentyűzetet. Nem kell sok mpx-es kamera, de azért átlagos minőségű képeket készítsen. Wo-fi számámra nem igazán fontos, mivel van netes csomagom..

Az LG GM360, Nokia 5230 és a LG GS290 között gondolkodom, bár szívesen fogadok más ajánlásokat is, de legfeljebb 38 ezer Ft.-ig (140€-ig).


2011. jan. 26. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

a 3 kozul mindenkepp a nokia.. ezek az LGk szerintem nem jok..

vagy vannak meg mas nokiak is, azok tuti jok, na persze vannak mások is.. NOKIA C5-03- ebben már van wfi is..

nokia c3,

nézz utana a mobilarenas tetszteknek..

2011. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Electronicperson ***** válasza:
Hát az LG-kkel nem lehet írni nagyon rosszak nekem volt egy úúúúúúúúúúúú szörnyű,lassú,uncsi volt szerintem nokia a legjobb ,de hát Nokia 5800,5230 rossz a képernyőjük,Hát számodra az iphone lenne a legjobb ,de az drága Samsung s5230 az lessz neked a legjobb.
2011. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fkris ***** válasza:

Nmeértem az utolsót.

Nokia 5230 nak 1000X jobb a képernyője, mint az s5230nak...

Samsung s5230at meg NEM SZABAD mert nagyon sok velük a gond.

2011. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
n97 se rossz ha kifogsz egyet 38 körül.
2011. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!