Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 6-7 ezerért ajánlanátok...

6-7 ezerért ajánlanátok valami jó kis egeret, játékhoz, netezéshez, köszönöm?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, teljesen megvagyok vele elégedve:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=9eudfbFGYHo

2015. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ilyen olcsón csak vezetékes irodai egér jöhet szóba, lehetőleg normális anyagminőséggel és felépítéssel.
2015. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hogy hogy?
2015. dec. 18. 19:03
 4/19 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy egy több tízezres egér mitől tud többet, mint egy 6-7 ezres egér. :)


Csupán azért, mert régen "golyós" mechanikus egerek léteztek, és teljesen jól elvolt mindenki velük az internet, játék témában.

[link]


Valóban, manapság már sokat fordult a világ, de szerintem egér 6-7 ezerért már nem az "ilyen olcsó" kategória, az én nézőpontomból legalábbis.

2015. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
golyós egeret használok 10+éves
2015. dec. 18. 19:36
 6/19 anonim ***** válasza:
Játékhoz mindenképp vezetékes egeret vegyél.
2015. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#4: A golyós egerek korában nem volt olyan szoftver, ami jobb egeret igényelt volna.


Az ilyen "fölösleges a drága egér, egy 500 Ft-os Tescós pontosan olyan jó" dumákat azok szokták nyomni, akik még sosem próbáltak egy igazán jót. A Suzuki Swift pontosan ugyanolyan jó autó, mint a Mercedes S osztály, hiszen mindegyik elvisz A-ból B-be- igen, hogyne, persze...

Azt elismerem, hogy a 30-50 ezres kategória nagy része parasztvakítás, de ha valaki azt állítja, hogy a Tescós egere ugyanolyan jó, mint egy közepes Logitech, Zowie vagy Razer, azt az embert nem tudom komolyan venni.

2015. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor, hogy van egy 0 kilométeres Opel Astrám, ami se nem S Merci, se nem dokkmunkás Swift. ;)


Kérdező, menj be egy Media Marktba, vagy menj fel ipon.hu-ra, bármire, és nézd meg, mik vannak ebben az árkategóriában. Gondolom ennyit tudsz rászánni. Ez a legegyszerűbb. Valaki a vezetékesre esküszik, én meg lesz×rom, nekem semmi bajom azzal, amim van, pedig játszom is. Én agybajt kapok a 600 kábeltől, ezért is van vezeték nélkülim. Peace.

2015. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8as..játékhoz jobb a vezetékes.


Kérdező, média marktban nem árulnak gamer egeret, és egy sima egér is iszonyúan drága, teljesen elmebeteg áraik vannak.

2015. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9: Hogyhogy nem árulnak gamer egeret a Médiában? Tegnap voltam egy vidéki MM-ben, vagy tízféle Logitech, Roccat, Asus egér volt kibontva, és még egy jó pár fajta dobozosan. Meg persze a szokásos Hama, Speedlink szutykok, de azokat inkább hagyjuk...

Az ár talán magas, de lemegy az ember, megfogdossa az egereket, amelyik kényelmes, arra rákeres a neten, ha jókat írnak, megrendeli egy olcsóbb helyről. Ennyi.

2015. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!