Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Betüt tévesztettem a freemail...

Betüt tévesztettem a freemail felhaszlónév beírásánál és úgy mentettem el. Hogy lehet kijavítani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy, regisztrálsz újat ha nem foglalt
2015. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:
Viszont a hibásat érdemes törölni. Hátha később más is eltéveszti, és akkor oda megy a levele, te pedig nem fogsz tudni róla. Igaz, ha nem használod, egy bizonyos idő múlva amúgy is törlődik.
2015. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legkönnyebben úgy lehet kijavítani, hogy elfelejted a freemailt, és regisztrálsz Gmailre, vagy Outlookra.
2015. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egy betűt tévesztettél, és nem a felhasználónévben. "freemail.hu" helyett "gmail.com"-ot írj és nem fog fájni a fejed.
2015. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na várjunk... nem a böngésző "adatok megjegyzése" dologról van szó? Mármint hogy a jelszó megjegyzésekor belépéskor elírtad és úgy jegyezte meg...

vagy regisztrációnál rontottad? Ha utóbbi, akkor gyorsan szabadulj meg ettől a förtelemtől! Sok jó szolgáltató van...

2015. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!