Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Új, alig 3 hónapos gépem van.

Nem értek hozzá, máskülönben nem kérdeznék, de 100 ezer forint volt, úgyhogy viszonylag komoly gép, lehetne komolyabb is, de ennyi pénzért...na mindegy az a bajom vele,hogy gyakran összeomlik a bővítmény, hol elviszi a videókat 1080 p-ben is (akár) gond nélkül, máskor inkább akadozik 1080-on, vagy ha úgy tetszik összeomlik, 1-2 percig b*szhatom az egészet, aztán meg mintha misem történt volna minden megy tovább.

Illetve, talán ugyan ezen hiba miatt, kikapcsoláskor rendszeresen azt írja ki,hogy a háttérben program(ok) fut, és kényszerleállítást kell nyomnom, ha azt akarom,hogy kikapcsoljon.

Ez talán még idegesítőbb.

Igazából nekem nem új egyik probléma sem, mert egy 10 éves gépet cseréltem le, és az aztán egy igazi roncs-hulladék szeméthalmaz volt,ami többek között ugyan ezekkel a hibákkal volt "felszerelve" ezért különösen idegesít,hogy nem szabadulok bizonyos jelenségektől.

Vírust nem talál.


2015. szept. 3. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Le kéne írnod a teljes configodat.


"azt írja ki,hogy a háttérben program(ok) fut, és kényszerleállítást kell nyomnom, ha azt akarom,hogy kikapcsoljon."


Ezzel nincs is probléma, mivel háttérben futnak programok így azokat le kell állítania a gépnek vagy neked.

2015. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért futnak programok?Én mindent bezárok ami meg volt nyitva, és aztán szeretném ha kikapcsolna, és nem kéne mindig a "kényszerleállítás"ra kattintatnom.
2015. szept. 3. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan programok, amik egy kezdő felhasználónak nem tűnik föl, a legjobb lenne ha megnéznéd az éppen futó alkalmazásokat a feladatkezelőben, még jobb lenne ha megtudnád mutatni melyik program mennyit eszik a prociból ramból.

Oké hogy a vírusirtó nem talált semmit, nekem már volt olyan, hogy a cpu 100% volt és nem futott "semmi" megnéztem vírusirtóval az sem talált semmit se. Aztán megnéztem a feladat kezelőben és a processzort lefoglalta 99%-át egy XMVG32.. program, miután kikerestem és kitöröltem már jó lett.

Amit fenn leírtál lehet hogy emiatt van: vagy maxon van a cpu vagy újra kellene telepíteni a grafikus drivert.

2015. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elsonek az auton indulo programokat kellene kulonod, meg ha valami felesleges dolgokat feltelrpitetel


ccleaner pl. hasznos lehet

2015. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!