Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdek játszani a gépen, vagy mikor HD felbontásban nézek videókat youtube-n, akkor nagyon felzúg a gép, és egy kis idő mulva magától kikapcsol!

De nem minden játéknál csinálja ezt. a kissebb játékoknál mint pl. crashday, sniper elite v2, gta san andreas stb. ezeknél nem zúg fel.

De pl az assassin's creedek-nél,a cod-oknál, bár néha még a counter strike 1.6-nál is nagyon felzúg, és kb 20-25 perc játék után leáll a gép.

Windows 7

AMD Radeon HD 7660D videókártya.

8GB RAM.

AMD A10-5800K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3,80 GHz processzor.

Én a hűtőre gyanakszom, szerintetek mi lehet a baj?


2015. aug. 9. 11:02
1 2
 1/11 Molyolo ***** válasza:

Ha belül tiszta és még a gyári hűtőt használod tervezz be egy jobbat.

De előtte tölts le egy AIDA 64-et én néz a hőmérsékleteket.

2015. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, túl gyanús, hogy a hűtő nem hatékony. Ha felzúg, akkor lehet, hogy maga a hűtő működik, csak egyszerűen újra kell kenni a hővezetőpasztát. Mérj egy hőmérsékletet terhelés alatt. Ha ennél a típusnál 70°C-t megközelíti, akkor biztos, hogy a hűtővel van a probléma.
2015. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csekkold le az AIDA stressz tesztjével a hőfokokat.

Illetve a biztonság kedvéért írd le a tápodat is.

2015. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ki kell fújni a port ha 2-3 évesnél öregebb a gép akkor hővezető pasztát is kell cserélni a procin
2015. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

elindítottam a tesztet a gépen ezzel a programmal, és le állt tőle a gép xd

amit még utoljàra megtudtam nézni:

alaplap 42 fok

cpu 72 fok

1.mag 59 fok

2.mag 59 fok

3.mag 59 fok

4.mag 59 fok

de ez csak azután ment fel így ahogy elindult a teszt, le is állt tőle a gép

2015. aug. 9. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Kend újra a processzorod hűtőpasztáját, ha utána sem jó és tökéletesen illeszkedik (mert az is lehet ám hogy nincs rendesen felrakva a hűtő) akkor sajnos találkoztál az AMD egy nagy negatívumával: A gyári hűtő sokszor semmit nem ér.
2015. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy új hűtő beszerelése kb mennyibe kerülhet egy szervízbe és kb mennyi idő mire megcsinálják?
2015. aug. 9. 12:12
 8/11 Molyolo ***** válasza:

Függ a ház méretétől és a processzor fajtájától.

Egy rendes helyen megveszed be is rakják ha jelzed hogy van ilyen igényed. Valahol ingyen de valahol 1000-1500-ért.Max.10-es egy hűtő.

2015. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Molyolo ***** válasza:
Ha ideírod pontosan milyen a házad és hol laksz ajánlanak neked terméket és üzletet is a társak.
2015. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
őszintén szolva nekem fogalmam sincs hogy mekkora ez a gépház, vagy hogy milyen fajta xd
2015. aug. 9. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!