Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Először eltorzult a kép, aztán kékhalál (ilyen sokszor előfordult, különösen nyáron, meg ha nem underclockoltam a gput meg a vga memória órajelet), de most úgy, hogy bekapcsolom a gépet, és semmi, csak beindulnak a ventik, meg zúg a gép, de a monitoron semmi nem jelenik meg, pittyegés sincs (ami indításkor szokott lenni). Próbáltam kivenni a videókártyát, és a monitort az alaplapba bedugni (mert elvileg minden alaplapban van valami integrált kártya), de semmi változás. Két ram stickem van, azokat is próbáltam külön külön (persze az lehet hogy mindkettő rossz). Valami ötlet?
2015. aug. 3. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Logikusan azt mondom, hogy a videókari megdöglött. Vdd el szervizbe, ott kipróbálják másik vga-val. Ellenőrizd azt is, hogy a monitor jó-e (dvd lejátszót, telefonthozzákötni).
2015. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen én is a vga-ra gondolok, de nem kéne akkor az integrálttal elindulnia?
2015. aug. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!