Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baja lesz a gépemnek?

Baja lesz a gépemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs olyan íróasztalom amire fel tudnám rakni. A földre nem akarom hátha vizesedik a parketta. Ezért leraktam a földre egy fémlapot majd arra egy terítőt. Nem lesz baja a gépemnek, hogy fém tárgyra raktam rá?

2015. aug. 25. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de rakj alá könyvet, ha attól félsz, hogy mondjuk feltöltődik sztatikus elektromossággal, mondjuk porszívzás közben. Valami szigetelő anyagot tegyél közé. Fa lapot vagy valamit.
2015. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egy muanyag vagy uveg lapot tegyel ala az a legjobb


sima felulet legyen allatta ne szovetanyag ami szoszos bolyhos...


ha alul van a tapegyseg (ha van porszuro is, ez legyen is vegyel bele nem draga) akkor mindenkepp sima felu,et legyen alatta


ha van alul legnyilassa akkor is


ellenben ha lent semi sincs mindenut zart alul akkor vegulis mindegy

de gumilabakon al nem? maga a gephaz is femvazu altalaban

szoval m'eg ebben az esetben sem kell terito ala az csak szigetel ott ertelmetlenul, es mint irtam ha lent szelozik gephaz es/vagy tap akkor nem ertelmetlen, hanem k'ar'ara van!

2015. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

porsziivozas kozben felre lehet tenni a gepet

a hasznalt alatetet pedig vegig lehet torolni, van antisztatikus torlokendo is meghozza fillerekert

2015. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező gépházán nincs olyan gumiizé.. xD

Falapot tegyél alá. Amikor régen nem volt gépasztalom, és a régi gépem használtam, akkor volt egy kicsi asztalom és egy fémszekrényem(kb. lágyékig ér nekem)ami hasonlóan magas, mint a régi asztal. Na, a szekrényre ráraktam a gépet, és nem volt baja, szekrény is bírta, mert az full minőség :D (ikea) Ha van egy akármilyen asztalod ez neked is megoldhatja a problematematikádat :)

2015. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!