Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ingyenes Windows 10 frissít...

Az ingyenes Windows 10 frissítés megéri-e?

Figyelt kérdés
Amit jelez lent a Win8.1-nél, az ingyenes frissítés megéri-e, vagy nagyon bugos? Vagy érdemes inkább sima módszerrel újratelepíteni a gépet Win10-re?

2015. aug. 14. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha "sima módszerrel" újra telepíted akkor nem lesz ingyenes, mert nem kerülsz be az M$ adatbázisba. A legális módszer ha frissítesz, ekkor a hardwer ID-t bekerül az M$ adatbázisba és clean install után is automatikusan aktiválódik a windows. Egészen alaplap vagy CPU cseréig, mert akkor megváltozik a hardware ID.
2015. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyesek a vélemények, van aki imádja, de én pl. csak szopok vele.
2015. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.Pláne rá frissítéssel,azoknál több a hiba eddig mint alapból.

Tiszta telepítéssel kell (aktiválás megoldható ha nem vásárolod majd meg),de rá érsz még vele elégé..

2015. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem írtam, hogy ingyenes a sima módszerrel! :D (Kivéve, ha torrent... :P De nem vagyok olyan hülye, hogy egy OS-t letorrentezek, ki tudja, hogy milyen hülye vírust szed le vele együtt.)

2015. aug. 15. 12:21
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Hogy érted?

2015. aug. 15. 12:22
 6/12 Alex Fly ***** válasza:
Minek torrent? A Micro$oft oldaláról letöltheted. Minden third-party adware nélkül.
2015. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Torrent oldalon eredeti MSDN verziot kell es nem buheraltat.Egybol nem lesz virus se mas.
2015. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezzel szed le a képfájlt: [link]
2015. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi skacok! :)
2015. aug. 15. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél lemondani a magánéletedről akkor rajta, ingyen van! Én nekem van magánéletem, nem windows 10 -et használok. Ha nem esett volna le azt akarom elmagyarázni hogyha telepíted a windows 10 -et akkor amikor elfogadod a szerződési féltételeket azzal lemondasz a magánéletedről, a microsoft megszerzi az összes személyes adatodat és eladja a harmadik félnek és pénzt csinál ebből. Bővebben: [link] Remélem segítetten és nem fogod feltelepíteni, sok sikert!
2015. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!