Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
A letöltés már kész, ha megnyitom a "Windows 10 beszerzése" alkalmazást akkor azzal a szöveggel fogadnak, hogy "Ingyenes Windows 10-es frissítése megérkezett". Tehát a frissítés már elérhető, de ha rákattintok az "OK, folytassuk" gombra akkor kiírják hogy Kis türelmet... , és ez kb 2 órán keresztül ki volt írva, a világért sem akar ennél tovább jutni. Egyébként egy Windows 7-es asztali gépről próbálkozom. A laptopomról sikerült Windows 8-ról 10re frissítenem minden gond nélkül, itt viszont nem megy. A gép hardvere is megfelel a követelményeknek, tehát elvileg működnie kéne. Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni hogy működjön, mert tetszik az új rendszer és gyors is. Előre is köszönöm minden jószándékú válaszolónak. :)

2015. aug. 10. 13:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán le lehet még tölteni? 1 hétig nyaraltam, addig csak laptop volt nálam, asztalira nem tudtam még letölteni. Lehetséges hogy lemaradtam volna?
2015. aug. 10. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem maradtál le, mert a drissítés 1 évig ingyenes, HA(!) legális verziód van. Nem te vagy az egyetlen, akinek nem sikerül a frissítés. A visszajelzések alapján a letöltők 11-12%-nak volt valamilyen problémája letöltés vagy a telepítés alatt, illetve után.


Ha azonban nem eredeti a Windowsod, akkor feltehetőleg a telepítő fennakadhatot a "szervízkulcsodon".

2015. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Valószínű hogy tényleg ott a gond, a Windows 8-am legális volt, ez nem az :(
2015. aug. 10. 15:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért így még mindig jobb mint ha telepítés után lett volna probléma.
2015. aug. 10. 15:05
 5/9 lali51 ***** válasza:
Várj majd kapod az értesítést hogy kezdheted a frissítést windows 10-re.
2015. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lali51 ***** válasza:

Ha nem akarsz várni, innen letöltheted:

[link]

2015. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az értesítést már megkaptam hogy kezdhetem a frissítést, de valahogy mégsem tudtam elkezdeni eddig. köszönöm a linket, megpróbálom azzal.
2015. aug. 10. 19:52
 8/9 orig válasza:
Nekem egy asztali gépen legális windows 8.1 pro van. Nekem is megérkezett, hogy frissíthetem. Sajnos nem működik. A letöltést minden esetben megcsinálja (jó fél óra), aztán a telepítésnél csődöt mond. 3 része van/lenne ennek a folyamatnak: 1. Fájlok másolása. 2. Szolgáltatások és illesztők telepítése. 3. Beállítások konfigurálása. Nálam az elsőt gond nélkül (bírd kivárni!) megcsinálja. A másodikat már nem. Aztán újabb fél óra, amíg automatikusan visszaállítja magát a régebbi (windows 8.1 pro) verzióra. Aztán kiír egy C1800101-30018-as hibakódot, és azt, hogy a windowst nem sikerült telepíteni. Gőzöm sincs, hogy mit csináljak. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.
2015. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem használd a linket amit a 6. válaszoló adott és töltsd le onnan. Én már telepítem egyenlőre minden gond nélkül. Ha úgy sem működik akkor passz.
2015. aug. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!