Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a Windows 10...

BruAzz kérdése:

Mit tegyek ha a Windows 10 frissítés nem működik?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél egy környékén indítottam el, most pedig fél öt van, vagyis 4 órája megy, de nem csinál semmi mást azon kívül, hogy írja hogy kis türelmet. A másik laptopunkra kb. egy óra alatt feltelepítette a Windows 10-et. Akkor most itt mi lehet a probléma? És mi rá a megoldás(már ha van)?
2015. aug. 12. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kinyomhatod/újra indíthatód,mert ott már így is úgyis valami probléma van/lett...

A 10 hol jó,hol nem.Soknak van vele különböző problémája (ilyen is mint neked most),na meg akad akinek hibátlan (eddig).

Gépemre 2x lett felrakva,1x volt hiba,búg..másodjára megint minden tökély lett..most harmadjára egyéb problémám van vele amire megoldása sincs,mert alapból ilyen a rendszer,így gondolkodom,hogy vissza térek inkább a 7-hez.

2015. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már azóta megpróbáltam a Windows Update-ből és nem a Windows 10 beszerzése ablakból frissíteni. Ott odáig eljutottam hogy leállt a gép és kiírta hogy A Windows 10 frissítésnek konfigurálása 0% kész Ne kapcsolja ki a számítógépet. Akkor otthagytam, kicsivel később visszajöttem, akkor látom hogy újraindult a gép ott akkor bejelentkezek a felhasználói fókomba, akkor beadja a Windows Updatet és már nem látom ott hogy Windows 10 letöltése amit eddig, akkor ott elkezdtem nézelődni, belementem a Frissítési előzményekbe és ott láttam hogy Frissítés a Windows 10 Pro-ra sikertelen.
2015. aug. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!