Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 re való frissítés...

Windows 10 re való frissítés után megmarad minden programom, beállításom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, win 8.1 van most a gépemen, és felajánlotta az automatikus frissítést win 10 -re. Van olyan aki frissített már, mi a vélemény? És legfőképp az eredeti kérdés érdekelne, köszönöm!

2015. aug. 10. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, még a háttérkép is. Sokakat megijeszt ha eltűnik a háttérkép, ezért a Microsoft még azt is meghagyja, biztos, ami biztos.
2015. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

99% -ban megmaradnak, de inkább a frissítési problémák okoznak gondot.

Pl. más drivert kell telepíteni az új rendszerhez, ez néhány hardver esetén nem létezik, vagy a telepítése körülményes, és ez miatt kerülsz problémába...

Arra készülj fel ha nem sikerül a frissítés, akkor normál telepítst kell végezni, így legyen kéznél, rendszertelepítő lemez / pen.

2015. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Minden megmarad. Beállítások, valóban még a háttér kép is, de még a böngészőbe mentett jelszavak is.

Nálam a nyomtatót kellett csak újra telepíteni, mert ugyan nyomtatni nyomtatott, meg a win is úgy érzékelte hogy megfelelően működik de scannelni nem tudtam, és újra rakni is csak a gyártó honlapjáról tudtam mert a telepítő cd -nek nem tetszett a 10.


Úgyhogy az eszköz illesztőket nem árt átnézni. A napokban sokat olvastam hogy pl egér nem működik.

2015. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!